Şantiye İlaçlama

Şantiye gibi çalışma alanlarında sağlıklı yaşam koşullarının sağlanması durumunda iş verimliliğinin ne denli arttığı bilinen bir durumdur. Hem böceklerle mücadele hem de hijyen konusunda alınacak küçük köklü çözümler haşereler konusunda iş yavaşlamalarının da önüne geçecektir. Örneğin; böcek ve farelerden kaynaklı olarak bir çalışanın iş göremez duruma gelmesiyle geri dönüşüne kadar işlerde aksamalara sebep olabilir. Bu durum şantiyelerde daha fazladır ve bu sebeple şantiye ilaçlama konusu daha fazla önem kazanmaktadır.
Şantiyelerde iş devamlılığının sağlanabilmesi için şantiye ilaçlama firması da iyi seçilmelidir. Bunun nedeni yapılacak olan ilaçlama uygulamaları sonrası aynı sorunlar devam edecek olursa eğer hem zamansal kayıp hem de iş verimliğinde kayıp söz konusu olur. Devam edecek sorunların ilki böcek ya da farelerin halen görünüyor olmasıdır. İkincisi ilaçlama kaynaklı görülen olası sağlık sorunlarıdır ve bir başkası da verilen emek ve maddi giderlerdir. Yalnız doğru şantiye ilaçlama servisi ile ilaçlama uygulamaları yapılacak olursa bu sorunların hepsi uzun bir süreliğine ortadan kaybolmuş olur.
Özellikle inşaat sektöründeki gelişmeler göz önüne alındığında İstanbul gibi büyük şehirlerde şantiye ilaçlama yapmanın önemi daha da çok ortaya çıkıyor. İlaçlama kararı verdiğinizde ister Anadolu yakası şantiye ilaçlama firması isterseniz de Avrupa Yakası şantiye ilaçlama servisi arayışında olun mutlaka anlaşacağınız ilaçlama firmalarının ruhsatlı olup olmadığına dikkat edin. Bu tür ilaçlama firmaları kullandıkları alet, ekipmanlar ve ilaçlarla diğer ruhsatsız ilaçlama firmalarına göre fark yaratırlar.
Şantiye ilaçlama servislerinin personelleri de çok önem sarf eder ve hangi böcek ile hangi mücadeleye girilmesi gerektiğini iyi bilmeleri gerekmektedir. Mesela şantiye pire ilaçlama, şantiye tahtakurusu ilaçlama ve şantiye uyuz ilaçlama arasındaki ilaçlama farklılıklarını bilen ilaçlama personellerinin olması gerekir. Şantiye fare ilaçlama ve şantiye böcek ilaçlama konusunda gerekli eğitimleri almış personellerimiz ile 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Haşere Talep Formu

Arayın