Fare İle Mücadele

Fare ilaçlama sıvı kokulu ilaçlama ya da sıvı kokusuz ilaçlama olarak yapılabilir. Bu alanlarınızdaki fare ilaçlaması mekânınızdaki fare yoğunluğu ile ilgilidir. Uygulanılan su bazlı gazlı ilaç hem fare ilacının sulandırılmış halidir hem de mekânın dezenfeksiyonu için önemlidir. Fare sorunun kesin çözümü ise yaşadığınız alanlarınızın gizli noktalarına ziraat mühendislerimizin hazırladığı fare tabletleri karışımı bırakılır.

Bu sıvı ilacı ve fare tabletlerini yiyen fare veya fareler kan zehirlenmesiyle ölür.

FARE İLE MÜCADELE

Fareler genellikle ev, iş yeri ile fırın gibi beslenebilecekleri gıdaların fazlaca bulundukları yerlerde sıklıkla görülen kemirgenlerdir. Pis ortamlardan aldıkları mikrop ve bakterileri yiyeceklere taşıyarak sağlık problemleri yaratırlar. Temas veya salya yoluyla bu oluşturdukları bu problemlerden korunmanın en sağlıklı yöntemi yöntemi fare ilaçlama şirketi yardımı almaktır.

Farelerin insanların yumuşak dokularını salgıladıkları salya ile hissizleştirerek kemirme yaptığı bilinmektedir. Böylelikle sağlık için büyük riskler alınmış olacaktır.

Fare ile mücadele de  geçici ilaçlama yöntemleri ile  çok kalıcı bir çözüm sağlanmayacaktır.  Sıklıkla fare mücadelelerine kişilerin kendileri girse de ilaçlama firması tarafından profesyonel fare ilaçlama yapılmadığında kısa sürede tekrar bu sorunla karşılaşılmaktadır. Bireysel olarak fare zehirleme yöntemine giderek hem paranızdan hem de zamanınızdan olmayın.

Nisan ilaçlama günün her saati fare ile mücadele de İstanbul’un tüm ilçelerine fare ilaçlama konusunda kadrolu, gerekli eğitimlerini tamamlamış uzman personeli ile her türlü ilaçlama işlemlerinde en uygun fiyatları vermektedir.

Ruhsatlı ve yeni nesil alet ve ekipmanlarla mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız. Yalnızca evde fare gördüğünüzde değil her  açık veya kapalı alanlarınızda mutlak çözümler istiyorsanız bizi arayınız.

FARE NE İLE BESLENİR?

Fareler genellikle yaz aylarında ortaya çıkan ciddi sağlık problemlerine ve maddi problemlere neden olan kemirgenlerdir. Fareler yaşamak için ‘her şeyi yerler’ demek yanlış olmaz. Hatta uzayan ön dişlerini törpülemek için taş, duvar, kablo,demir ya da tahtaları bile kemirebilirler.

Yapılan araştırmalar sonucunda fareler; çikolata, fıstık ezmesi, reçel, tahıllar, meyveler, kuruyemiş, bitki kökleri, et, unlu mamuller, çöp kutuları içindeki gıdalar ya da evde beslediğiniz kedi veya köpek mamalarıyla bile beslenip yaşamlarını devam ettirebilirler.

FARELER EN ÇOK NEREDE BULUNUR?

Fareler, türüne bağlı olarak farklı yerlerde yaşamlarını sürdürseler de bizleri daha çok ilgilendiren evde fare, iş yerinde fare türleridir. Yaşamlarını ve üremelerini devam ettirebilmeleri için beslenebilecekleri her yerde yuva kurabilirler. Genel olarak mutfak, banyo, çatı, bodrum, elektrik kablo uzantıları, tahıl depo veya diğer gıda ürünlerinin olduğu yerler de çokça bulunurlar. Aslında fareler beslenebildikleri, üreyebilecekleri, sıcak alanlar olmak üzere çoğu yerlerde görülürler. Bunu anlamak için fare dışkısı, fare pisliği, fare ayak izi, fare kemirmesi, fare tıkırtısı, fare sesi, fare tüyü vb. görüyor yada duyuyorsanız alanınızda fare vardır diyebiliriz.

Çok esnek olduklarından dolayı beslenebildikleri ev, iş yeri, gıda yeri, depo, bodrum, çatı gibi alanlara açılan en küçük deliklerden buralara giriş çıkış yaparak ta yaşamlarını devam ettirirler.

FARELER İNSANI ISIRIR MI?

Fareler genellikle en ciddi sağlık problemlerine neden oldukları gibi aynı zamanda insanların yumuşak dokulu bölgelerini uyuşturarak kemirdikleri de biliniyor. Lağım farelerinin insanlara ve ya hayvanlara saldırarak zarar vermeleri de görülmüştür. Fare ilaçlama servisi yardımı almadan bu zararlıdan kurtulmak ise mümkün değildir.

FARE İLAÇLAMA FİYATLARI

Farelerle mücadele edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur diğer canlıların (kedi, köpek vb.) ve ortamdaki gıdaların da zehirlenmemesidir. Kendi başınıza fare zehirlemesi yaptığınızda diğer canlıları zehirleme riski altında kalabilirsiniz. Bu nedenle de bireysel olarak  fare ilaçlama yapmak yerine fare ilaçlama şirketi desteği almak sizler için en doğru yol olacaktır.

Fare türleri denildiğinde her bir fare türü için farklı ilaçlama yapılacağı unutmaması gerekir. O zaman ilk olarak fare ilaçlama fiyatları araştırılması yerine profesyonel ilaçlama şirketi hakkında araştırma yapmak daha doğru olacaktır. Eğer böyle araştırma yapılacak olursa sadece gördüğünüz farelerden değil diğer tüm farelerden uzun süreli kurtulmak çok zor olmayacaktır. Bunun gerçekleşmesi için profesyonel fare ilaçlama servislerinden destek almak gerekmektedir.

Uygulanacak olan işleme göre Fare ilaçlama fiyatları değişkenlikler gösterebilir. Fakat ucuz fare ilaçlama yalanlarına aldanırsanız eğer kısa sürede aynı sorunla tekrardan karşılaşabileceğiniz gibi sağlığınızı da riske atmış olacaksınız. Sizler için İstanbul’un her köşesine kemirgen konusunda destek veren Nisan Fare İlaçlama Firması önerilir. Tamamen kadrolu, iş güvenliği konusunda eğitimlerini tamamlamış profesyonel ekipleri ile profesyonel çözümler sunan fare ilaçlama servisi 7/24 günün her saatinde hizmet verme ayrıcalığı ile tercih edilmektedir.

Tamamen ruhsatlı yasal mevzuatlara uygun ilaçlama şirketi olarak Nisan İlaçlama yanınızda.

Haşere Talep Formu

Arayın