Hakkımızda

2004 yılından itibaren halk sağlığı alanında haşere, kemirgen ve dezenfeksiyon konusunda hizmet veren şirketimiz, İstanbul genelinde her iki yakada bulunan servis noktalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Her semtte bulunan ilaçlama şubelerimiz ile siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kampanyalı ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

İlaçlama politikamız gereği gelişen teknolojileri takip ederek yeni nesil ilaçlama makinaları, alet ve ekipmanlar ile daha hızlı ve kesin sonuçlar almayı uygun görüyoruz.

Kalite politikamız güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Nisan ilaçlama şirketi olarak günün her saatinde kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

Alanında uzman ziraat mühendislerimiz, ziraat teknikerlerimiz, ilaçlama personellerimiz, operasyon müdürlerimiz ve çağrı merkezimizle hep bir bütün olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerek mutlu ve gülümseyen müşteriler yaratıyoruz. Kadrolu, gerekli eğitimlerden geçmiş ve iş güvenliği alanında eğitimlerini tamamlamış biyosidal uygulayıcı sertifikasına sahip personellerimiz ile güven içinde ilaçlamalarımızı yapıyoruz.

Sizlerin sağlığı bizim için çok önemlidir. Bir milyondan fazla olan türleriyle böcekler, dünya üzerinde bulunan en kalabalık canlılardır.  Bu yüzden yaşadığınız alanlarda her yere girip çıkan böcekler sağlığımız açısından büyük tehlike oluşturmaktadır. Bu sebeple çağın getirmiş olduğu son teknolojik ekipmanlarla profesyonel ekibimiz, çevre ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı olmayan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak sorununuzu sorunsuz çözmektedir.

Nisan İlaçlama şirketimiz kuruluşundan itibaren, HAŞERE VE KEMİRGENLERE KARŞI İLAÇLAMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK kurallarına uyarak hizmet vermektedir.

 

NEDEN NİSAN İLAÇLAMA?

Modern ilaçlama şirketimiz, tercih edilebilirliğini uzun yıllardır profesyonel hizmetlerinden almaktadır. Yasal tüm yükümlülükleri zamanında en hızlı şekilde yerine getiren, uygulamalarında kesin ve garantili çözümler sunan Nisan böcek ilaçlama Şirketi mücadele ettiği haşere ve kemirgenlerin hangi yöntemler ile yok edilmesi gerektiğini en iyi bilenlerdeniz.

Profesyonel ilaçlama teknisyenlerimiz tek tek böcekleri alanlarınızdan yok etmek yerine, haşere ve kemirgenlerin üredikleri yerleri tespit ederek işe başlar ve daha kesin çözümler elde ederler. Verdiğimiz mücadelede ana amacımız ise haşereler ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlarken uzun bir zaman üremelerini de kontrol altına almayı sağlamaktır. Bunu başarabilmek için teknolojik aletleri kullanarak Sağlık Bakanlığı onaylı en kaliteli ilaçlardan yararlanılmaktadır.

İlaçlama yapılan yer bir iş yeri ya da fabrikada, uygulama zamanı ve uygulamanın işlem zamanı çok önemlidir. Yapılan ilaçlamanın işyerinin faaliyetlerinin durmasına veya yavaşlamasına neden olmayacak saatlerde yapılması gerekir. Böylece randevu saatine ve işlem zamanına %100 sadık kalarak ticari faaliyette devamlılık sağlanır.

İşletmelere özel ilaçlama saatini belirleyerek en kaliteli hizmeti en doğru zamanda vermekteyiz. Korkulu rüyanız olan böcekler ve kemirgenler tamamen temizlenme garantisi ile yaşadığınız alanlardan uzaklaştırılır.  Zamanında ve profesyonel ekiple yapılan uygulamalarda hem görüldükleri ortamlarda hem de çevresinde mutlak arınma sağlanacaktır. Unutmayınız; sıradan yapılan ilaçlamalarda bu böcek ve haşerelerden kurtulamayacak hem sağlık açısından hem de ekonomik açıdan daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Günün her saatinde siz değerli müşterilerimiz Nisan İlaçlama Şirketi’ne ulaşabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin böcek, haşere, kemirgen ve dezenfeksiyon talebiniz doğrultusunda ilaçlama yapılmasını istediğiniz alanlarınızda gerekli incelemelerimizi yaparak, gözle görülen veya muhtemel olan böcek ve kemirgen türlerine bağlı olarak bir ilaçlama tekniği belirleyeceğiz. Çevrenizdeki insanların ve diğer hayvanların zarar görmeyeceği BİYOSİDAL ÜRÜNLERİN KULLANIM VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK kapsamına uyarak yaptığımız ilaçlama yöntemleri sayesinde zararlılardan tamamen kurtulmanız sağlanacaktır.

Sağlığınızı tehdit eden haşere ve kemirgenlerden korunmak için yaptığınız bireysel uygulamalarınızda daha kötü sonuçlara maruz kalmayın. Yapmanız tek gereken ise bizi aramanız.

Arayın