Çatı İlaçlama

Haşereler genellikle sessiz, karanlık, sıcak ve nemli ortamları daha fazla tercih ederler. Bununla birlikte daha az temizlenen mekânlara yerleşerek buralarda çoğalırlar ki çatı araları çoğalmaları için oldukça ideal alanlardır. Çünkü çatıların temizliği evlerin ki kadar yoğun olmaz. Bu ortamlarda haşere ve fareler hızlıca üreyebilirler. Üreyen bu haşere ve fareler gıda maddeleri ya da insanlara temas ederek zararlar verebilirler. Bu nedenler bile çatı ilaçlama ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

Çatı ilaçlama firmaları çatılarda yapılacak olan ilaçlama işlemlerinde ki başarıyı kullandıkları yeni nesil endüstriyel ekipmanlar aracılığı ile kazanırlar. Anlaşılacağı üzere profesyonel bir çatı ilaçlama servisi başarı elde etmek için kullandığı alet ve ekipmanlarla öne çıkarlar. Çatı ilaçlamalarında böcek türüne bağlı olarak farklı ilaçlar ya da ilaçlama yöntemleri gerekebilir. Bu aşamada en doğru yöntemlerin nasıl yapılacağına ve ne olduğuna çatı böcek ilaçlama ve çatı fare ilaçlama şirketleri ilaçlama personelleri bilir. Çünkü çatı ilaçlama firmalarının ilaçlama personelleri hangi böcek ya da fare ile nasıl mücadele edilmesi konusunda eğitimli ve deneyimlidirler. Böylelikle daha kesin çözümler ortaya çıkacaktır.

Ucuz çatı ilaçlama yaptığını iddia eden fakat ilaçlama yapacakları alan hakkında bilgisi olmadan fiyat veren firmalar genellikle ruhsatsız ve bu kişiler kaliteli, kesin sonuçlar ortaya çıkarmayacaklardır. Bu tür merdiven altı ilaçlama firmalarıyla iş yapmak böceklerden sizi kurtarmayacağı gibi ciddi sağlık sorunlarına da davetiye çıkarabilirler.

Yılların verdiği tecrübe ile çatı pire ilaçlama firması olarak İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız 2004 yılından itibaren kaleli ve kesin çözümler sunmaktadır. Bizler çatı böcek ilaçlama servisi olarak sizleri böcek ve farelerden tamamen kurtarıp sağlıklı yaşam alanlarının kapılarını açıyoruz. Yeni nesil teknolojik makineler ile köklü çözümler sunan çatı fare ilaçlama firması ve çatı böcek ilaçlama firmasını günün her saatinde 7/24 arayabilir ve deneyimli personelimizden bilgi ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Haşere Talep Formu

Arayın