Jel İlaçlama

JEL BÖCEK İLAÇLAMA

Jel ilaçlama yöntemi;kalorifer böceği,hamam böceği,Alman hamam böceği,oryantal hamam böceği,Amerikan hamam böceği üzerinde etkili olan ilaçlama türüdür.

Jel ilaçlar hamam böceği üzerinde etkili olup uzun süre dayanabilecek kalıcı etkiye sahip ilaçlardır.

Jel ilaç uygulaması yaklaşık 100 m2 lik alana 20 dakikada kısa sürede uygulanır.

Jel ilaçlama yapıldığı esnada mekanların terk edilmesine gerek yoktur.

Mekanlarınızda jel ilaçlama sırasında hiçbir eşyanızı kaldırmaya veya önceden bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur.

Jel böcek  ilaçlama penceresi pervazlarına,kapı pervazlarına,dolap içlerine,çatlaklara,deliklere  uygulanan yöntemdir.

Mekanın kapanması mümkün olmayan iş yerlerinde,hastanelerde,okullarda,gıda yerlerinde,bakım evlerinde tercih edilen ve kolay uygulanmasından dolayı kullanılan yöntem jel ilaçlama yöntemidir.

JEL İLAÇLAMA NEDİR?

Jel ilaçlar içerisinde bulunan özel maddeden (imidacloprid) dolayı böcekleri kendisine doğru çeker. ilacı yiyen böcek yuvasına giderek ölür.Ölen böcekten beslenen diğer canlı böceklerde zehri bünyelerine alarak ölürler.Jel ilaçlama 1 ile 2 hafta içinde sonuç vererek uzun süreli kalıcı etkisi devam eder.

Jel ilaçlaması sonrası jel ilacının uygulandığı yerlerin silinmemesi gerekmektedir.Uygulama esnasında alanlarınızı terk etmenize gerek yoktur.Jel ilaçlarının Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçların olması gerekir.Bu takdirde uzun süre kalıcılık etkisi kesin bir şekilde alanlarınızda devam eder.

Nisan ilaçlama şirketi olarak jel böcek ilaçlama işlemini doğru tekniklerle uygulanmaya alınması öneriyoruz. İlaçlamanın yapılacağı alanlardaki böceklerin türlerinin belirlenmesi gerekir.Jel ilaçlama tekniğinin uygulaması da oldukça önemlidir.

JEL BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Uygun fiyat ve kampanyalarımızdan faydalanmak istiyorsanız bütçenize uygun  jel böcek ilaçlama servislerimizden faydalanabilirsiniz.Tek seferde mekanlarınızdaki böcek ve haşere türlerinden kurtulmak istiyorsanız Nisan böcek ilaçlama şirketi jel böcek ilaçlama şubelerimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.

Jel böcek ilaçlama fiyatları hakkında sorularınız için  firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

HAŞERE TALEP FORMU

Arayın