Sıvı Kokulu İlaçlama

SIVI KOKULU İLAÇLAMA

Böcek ve kemirgen mücadelesinde kullanılan bir ilaçlama yöntemidir.Sıvı kokulu ilaçlama fare ilaçlama mücadelesinde kullanılabilir.

Kokulu sıvı ilaçlama yöntemi çoğu kez böcek ilaçlamasında kullanılır.Örneğin:pire,hamam böceği,tahta kurusu,bit,kalorifer böceği,akar,güve,akrep,çıyan,tatarcık vb. gibi böceklerin mücadelesinde kokulu sıvı uygulama yöntemi kullanılır.

Kalıcılık etkisi yönünden sıvı kokulu ilaçlama en çok kullanılan yöntemdir.

Sıvı kokulu ilaçlama uygulaması, ilaçlama eğitimini almış sertifikalı ve iş güvenliği konusunda eğitimlerini tamamlamış personeller tarafından yapılmalıdır.İlaçlama esnasında mutlaka yüzü tamamen kapatan ilaçlama maskesi,eldiven ve tulum kullanılmalıdır.

Kokulu sıvı uygulama ULV (soğuk sisleme) adı verilen sistem ile yapılır.Alandaki böcek yoğunluğuna göre sıvı kokulu ilaçlama yapılan mekan 1 ila 4 saat aralığında kapalı tutulmalıdır.Belirli süre kapalı tutulan mekan açılıp yarım saat havalandırılarak kullanıma açılabilir.İlaçlama öncesi veya sonrası ile ilgili detaylar telefon görüşmesi esnasında ziraat mühendislerimiz tarafından sizlere bildirilecektir.

 

SIVI KOKULU İLAÇLAMA FİYATLARI

Canınızı sıkan ve sağlık açısından zararlı olan böcek ve haşerelerin yok edilmesini düşünüyorsanız sıvı kokulu böcek ilaçlama uygulamasından yararlanmalısınız.

Uygun fiyat aralıklarına sahip olan sıvı kokulu böcek ilaçlama uygulaması ile yaşadığınız alanlardaki tüm haşerelerin yok olması sağlanabilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlarımızla Nisan böcek ilaçlama servislerinden avantajlı ve kaliteli ilaçlama desteği alabilirsiniz.

Sıvı kokulu böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili bilgiyi ziraat mühendislerimiz desteğiyle site numaralarımızdan ve talep formumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

 

SIVI İLAÇLAMA

Böcek ilaçlamasında en çok kullanılan ve tercih edilen sistem sıvı ilaçlama yöntemidir. Alanlarda görülen böcekler için hangi etken maddeli ilacın kullanılması gerektiğini ziraat mühendislerimiz tespit eder ve oranını belirler.Belirlenen ilaç su ile homojen şekilde karıştırılarak alanın büyüklüğüne göre ayarlanır.Alanın büyüklüğüne göre ayarlanacak olan ayar ilaçlamaya gelen ziraat teknikerlerimiz tarafından belirlenir.

Bu karışım yeni nesil ilaçlama pülverizatör ya da pompa aracılığıyla alanlarınıza uygulanır.Bu aletlerin kullanılması böcek türüne göre ziraat teknikerlerimiz tarafından belirlenecektir.

Sıvı ilaçlama; sıvı kokulu uygulama ve sıvı kokusuz uygulama olarak iki gruba ayrılır.

Haşere Talep Formu

Arayın