Depo İlaçlama

Firmaların çoğu stoklu ürün satışı yapmaktadır. Raf ömrü uzun olan ürünlerin satışını sağlayan işletmelerin stoklu ürün depolayarak çalışması çok daha önemlidir. Eğer bir işletme üretim sağlıyorsa stoklarını depolamak durumunda kalabiliyor. Böyle stok depolayan işletmeler kendilerine ait depolar da ürünlerini muhafaza ederler. Ancak bu tür işletmeler konumları ve stokladıkları ürünleri gereği böcek ve farelerin buralarda yaşabilmeleri için ideal ortamlar oluştururlar. Bu tür haşere ve kemirgenlerden kurtulmak ise sadece ilaçlama ile mümkündür. Depo ilaçlama konusu farklı bir tecrübe ister. Depo içerisinde bulunan ürünlerin türüne göre ayrı ilaçlama yöntemlerinin yapılması gerekir. Bu sebeple de doğru depo ilaçlama servisi seçmek çok önem sarf etmektedir. Örneğin; ilaçlama firmasının ruhsatlı olması, depo ilaçlaması konusunda deneyimli, gerekli eğitimlerden geçmiş personellerinin olması veya yeni nesil ilaçlama alet ve donanımlarının kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Doğru firma depoda fare ve ya depoda pire görüldüğünde bu haşerelere karşı hangi ilaçların kullanılacağı ya da hangi yöntemlerle mücadele edileceğini iyi bilmelidir. Bu sebeple depoda böcek görüldüğünde ilk olarak böceğin cinsi tespit edilmelidir. İlaçlama konusunda yeteri kadar bilgisi olmayan kişiler sizlere çözüm sunamayacaklardır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde bu durum fazla önemsenmesi gereken bir konudur. Mutlaka Avrupa Yakası depo ilaçlama şirketi seçerken firmanın ruhsatlı olmasına ayrıca önem verilmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise sadece kazanç sağlama ilkesi ile kurulmuş olan ve yeteri katkıyı sağlayamayan pek çok ilaçlama firması vardır. Bu firmalar sizlere ucuz fiyatlı ilaçlama vaat ederler ama ne yazık ki yaptıkları kalitesiz ilaçlar ile hiçbir şekilde çözüme katkı sağlayamazlar.

Bizler depo ilaçlama konusunda gerekli eğimleri almış ve sertifikalı personellerimizle faaliyet veren ve kalite ilaçlamalar yaparak kesin sonuçlar üreten bir firmayız. Anadolu Yakası depo ilaçlama şirketi olarak adımızı duyurmuş olsak da İstanbul’un her yerine aynı kaliteli ilaçlama hizmetini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile 7/24 çalışan şirketimiz ruhsatlı ve yeni nesil teknolojik ekipmanlar ile ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Nisan ilaçlama firması olarak depo ilaçlaması hakkında bizden bilgi almadan ilaçlama yaptırmayın.

Depo ilaçlaması konusunda en doğru uygulamayı en uygun fiyatlarla yaptırmak çok önemli.

Haşere Talep Formu

Arayın