Anaokulu Kreş İlaçlama

Anaokulları eğitim hayatına yeni başlayan çocuklarımızın topluca ders aldıkları alanlardır. Anaokulları toplu eğitim görülen alanlar olduğu için böcek ve kemirgenler tarafından bakteri ve mikropların çocuklarımıza bulaşabilmesi açısından tehlike oluşturabilen alanlar olabilirler. Çocuklarımızın eğitim hayatına başladıkları anaokulların sağlığa uygun olması gerekmektedir.

Eğitim ağırlıklı oyunların oynandığı anaokullarında alanın haşere ve kemirgenlere karşı dezenfeksiyonu yapılmadığında bulaşıcı hastalıkların olabileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple anaokulu ilaçlamaları oldukça önem sarf etmektedir. 3 ila 6 yaş arası çocukların bulunmasından dolayı anaokulu böcek ilaçlaması ve anaokulu fare ilaçlaması uzman ekip tarafından dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

En uygun anaokulu ilaçlama fiyatları ile anaokulu jel ilaçlama, anaokulu fare ilaçlama, anaokulu sıvı kokulu ilaçlama ve anaokulu sıvı kokusuz ilaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlamalarımız ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Anaokulu ilaçlama servisimiz açık ve kapalı alanlarınızın ilaçlamasında da 7/24 hizmet vermektedir.

Anaokulu ilaçlama firmalarımız; kadrolu, alanında uzman ekibimiz ile yeni nesil teknolojik ilaçlama aletlerimiz ve ziraat mühendislerimiz kontrolünde sizlerin belirlediği saat ve tarihte ilaçlamayı yaparak kesin çözümler sunmaktadır.

Kullandığımız ruhsatlı ilaçlar, haşere ve fare üzerinde kesin etki göstererek insan sağlığına hiçbir şekilde zararı bulunmamaktadır.

Haşere Talep Formu

Arayın