Otel İlaçlama

Oteller (5 yıldızlı, 4 yıldızlı vs.), pansiyonlar gibi insanların kısa süre huzur aradıkları toplumsal yaşam alanlar olduğu için haşere ve kemirgenlerin buralarda çok olması olasıdır.  Tatil yapmak için veya kısa süreli konaklamalarda otelinizi seçen müşterilerin odalarınızda bir böceği görmesi durumunda hiç hoş olmaz. Hatta müşteriler konaklama fikrini bile değiştirebilir.

Bu alanlarda gezinen böcek ve ya kemirgenler odalara, mutfağa, hole, salonlara vs. mikrop ve tehlike saçmaktadır. Gıda tüketiminin çok olduğu otellerde özellikle mutfaklarda ve odalarda kemirgen ve böcekler sağlığı tehdit ederler. Bu mekanların temiz ve hijyenik olması otellerin isimleri için çok önemlidir. Otel çalışanlarının ve oteldeki müşterilerin görmek istemediği, rahatsızlık veren ve tehlike oluşturan böceklerden bir an önce kurtulması için otel ilaçlama ile kesin sonuç alınan bir ilaçlamanın yapılması gerekmektedir.

Dünya’nın herhangi bir ülkesinden veya kendi ülkemizden müşteri olarak gelen ziyaretçilerin ortak alanlara, odalara, hole vs. insanların, ayakkabı, bavul, taşınabilir maddelerden mikrop, tehlike oluşturan hastalıklar ve böcek getirmeleri gözlemlenmiştir. Bu konuda bir rahatsızlık yaşamamak için otel böcek ilaçlama, otel kemirgen ilaçlama, otel fare ilaçlama alanlarında uzman profesyonel ilaçlama şirketleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Uygun otel ilaçlama fiyatlarımızla sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde hızlı ve kesin sonuçlar sağlıyoruz.

Otel ilaçlama şirketi olarak, ortak yaşam alan otellerde insan sağlığını korumayı görev edinmiş durumdayız. Otel ilaçlama firması olaraktan ziraat mühendislerimiz, biyosidal uygulayıcı sertifikasına sahip  uzman ekiplerimizle bir telefon kadar yakınız.

Otel böcek ilaçlama şirketimiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Haşere Talep Formu

Arayın