Okul İlaçlama

Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okul, kolej, dershane vb. gibi eğitim kurumlarında eğitim verilen yerlerin düzenli olarak ilaçlama takibinin yapılması hijyenik açıdan gereklidir. Hijyen, çocuklarımız ve gençlerimizin sağlığı için önemlidir.

Eğitim kurumlarının kalabalık mekanlar olmasından dolayı böcek ve türevlerinin bu alanlarda bulunmaları ve üremeleri olasıdır. Bu mekanların temiz olması öğrenciler ve çalışanlar açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Böcekler tarafından ısırma, sokma gibi karşılaşılan durumlarda alerjik ve bulaşıcı hastalıklarla karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle okul idarecilerin düzenli aralıklarla periyodik olarak okul böcek  ilaçlama,okul içinde ve okul dışında ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir.

Rahatsızlık veren ve tehlike oluşturan böceklerden ve kemirgenlerden kurtulmak için profesyonel ilaçlama firmaları aracılığıyla bu alanların ilaçlanması gerekir.

Okullar giriş ve çıkışların çok olduğu alanlar olduğu için büyük bir kısmında haşere yoğunluğu ve bu haşerelerin yaydıkları zararlı mikroorganizmalar çok fazladır.

İstanbul okul ilaçlama servisi ziraat mühendislerimiz kontrolünde ve alanında uzman ekibimizle yapılan okul böcek ilaçlaması ve okul fare ilaçlaması doğru yöntem ve doğru ilaç dozu ile haşere sorununuz kontrol altına alınır.

Okul ilaçlama şirketi olarak fiyat ve kampanyalarımızla en uygun profesyonel yöntemlerle yeni nesil okul ilaçlama alet ve ekipmanlarıyla hızlı ve kesin sonuç oluşturarak hizmet sağlıyoruz.

Anadolu yakası okul ilaçlama ve Avrupa yakası okul ilaçlama servisi olarak kullandığımız Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlar ile kokusuz okul ilaçlama hizmetini garantili ve güvenilir şekilde uyguluyoruz

Biz okul ilaçlama firması olarak, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çalışanlarımızla daima sizlerin yanınızdayız.

Haşere Talep Formu

Arayın