Hamam böcekleri her alanda görülebilir. Hamam böceği nasıl yok edilir? Onlardan kurtulmak için ULV uygulama her zaman için daha garantili sonuçlar verir. Çünkü duvar çatlaklarına kadar ilaçlar işlendiği için çatlak bölgelerindeki yumurtalardan çıkan hamam böceği yavruları ilaca maruz kalır. Sıvı ilaç ile birlikte jel uygulamasının da yapılması ile bu sorun kontrol altına alınır.

Hamam böceği sorunundan kurtulmak için bizimle iletişime geçin!

Hamam böceği nasıl yok edilir? Hamam böcekleri yumurtalarını kuytu köşeler, duvar çatlakları, yer çatlakları, pervazlara, dolap içlerine, taş altlarına vb. gibi yerlere bırakırlar. Uzman ekip personellerimiz hamam böceklerinin nerelere yumurta bıraktığını bilerek ilaçlama uygulaması yaparlar. Kullanılan ilaçlar da Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Bununla birlikte uygulama ekipmanları hedef haşereye ve hedef alanlara tam etki sağlamalıdır.

Hamam böceği nasıl yok edilir?

  • Kokulu, kokusuz, jel ürünlerin etken maddeleri bilinmeli ve hangi alanlara ne dozda uygulanacağı bilinmelidir.
  • Hedef zararlının biyolojik döngüleri bilinmelidir.
  • Hamam böceğine en etkili etken madde kullanılmalıdır.
  • Ev, ortak alan, gıda yeri, bodrum, çatı, iş yeri gibi hamam böceğinin çok görüldüğü yerlerin yoğunluğuna bağlı olarak doz kontrollü uygulamalar yapılmalıdır.
  • Yoğunluğa bağlı olarak ilaç seçimleri yapılmalıdır.
  • Hamam böceklerini yok etmek istiyorsanız eğer bunun tek yolu kontrollü ilaçlamadır.

 

Hamam böceklerinin farklı türlerine bağlı olarak kontrolü ilaçlama yöntemini yalnız doğru bir hamam böceği ilaçlama firması belirleyecektir. Hamam böceği nasıl yok edilir? En doğru yöntem, hamam böceğinin türünü belirleyerek ilaç çeşidini hazırladıktan sonra uygulamanın yapılacağı sürenin içerisinde doğru yöntem ile yuvarın olduğu yerlere ilaçlamanın gerçekleşmesidir. İlacın çeşidi ve uygulama süresi de yapılacak olan ilaçlama analizi sonrası belirlenecektir.

Bir hamam böceği yumurtası yaklaşık olarak 35-40 adet hamam böceği yavrusu (larvası) barındırır. Peki, hamam böceği yumurtası kaç günde çıkar? Diye sorarsanız eğer yaklaşık bir hamam böceği yumurtası 10-18 günde çatlayarak yavrular ortaya çıkar. Evlerinizi, iş yerlerinizi çok çabuk şekilde sararak her gün her akşam her sabah  görebilirsiniz. Bu sorundan kurtulmak için en kısa sürede bizler ile iletişime geçerek ilaçlama talebi oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki linkleri tıklayarak hamamböceği ile ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz.

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA EVDE HAMAM BÖCEĞİ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA NASIL YAPILIR? HAMAM BÖCEĞİNDEN NASIL KURTULURUM?

 

Haşere Talep Formu