Alanında uzman kadromuzla ve gelişen teknolojilerden yardım alarak şu ana kadar yaptığımız ilaçlamalardan çok sayıda memnun müşteriler bırakarak ileriye doğru daha güçlü adımlarla yükselmek bizim hedefimizdir. Bu hedefimizi, kadrolu, biyosidal uygulayıcı sertifikalı ve gerekli eğitimlerden geçmiş deneyimli elemanlarımızla sizlere güven vererek gerçekleştiriyoruz.

Kartal böcek ilaçlama ve Kartal fare ilaçlama servisi olarak, ekonomik fiyatlarımızla ve sürekli olarak uyguladığımız müşteri odaklı kampanyalarımız hizmetimizi her alana uygulayarak ve herkese ulaşarak hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Randevu saatlerine sadık kalarak güler yüzlü hizmet ile Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlarımız ve teknolojik makinalarımızla garantili ve müşteri memnuniyeti içinde ilaçlamalarımızı sürdürüyoruz.

Kullanılan yöntemlerimiz ise WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından önerilen insan sağlığına ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermeyen biyosidal ürünlerdir.

Nisan ilaçlama Kartal böcek ilaçlama ve Kartal fare ilaçlama şirketimizi seçen müşterilerimizin her türlü böcek ve fare şikayetlerinizi en hızlı şekilde kesin sonuca ulaştırarak güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Her ilaçlama uygulaması yeni maliyet ve yeni risk. Kartal böcek ilaçlama şirketleri seçmek de oldukça önemli bir mevzu. Mesela resmi belgeli olmayan bir işletmenin yapacağı ilaçlama ile böceklerden kurtulmak imkansızdır. Mutlaka ilaçlama firmasının ruhsatlı olması gerekir. Çünkü ruhsatsız KARTAL BÖCEK İLAÇLAMA servisi sadece para kazanmayı düşünerek bu doğrultuda maliyet düşüşü sağlamaya çalışır. Memnuniyet ile ilgilenmeye çalışmaz. Ama ruhsatlı olan Kartal böcek ilaçlama firmaları önceliği kişinin sağlığının korunmasına ardından da böceklerle mücadele yöntemlerine verir. Ayrıca ruhsatlı olan böcek ilaçlama Kartal firması Sağlık bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlar kullanırlar. Bunlar böcekler ile mücadele kapsamında olmazsa olmaz gerekliliklerdendir. Kimse haşerelerden kurtulmak isterken ilaçtan zehirlenmek istemez.

Haşere Talep Formu