Fareler, türüne bağlı olarak farklı yerlerde yaşamlarını sürdürseler de bizleri daha çok ilgilendiren evde fare, çatıda fare, bahçede fare, bodrumda fare ve iş yerinde fare türleridir. Karanlık kuytu köşeler fareler için ideal yerlerdir. Yaşamlarını ve üremelerini devam ettirebilmeleri için beslenebilecekleri her yerde yuva kurabilirler.

Fare alanlarınızda var ise hızlı davranmak gerekir. Çünkü fareler kemiricidir. Kaliteli yemler piyasada çok fazla bulunmamaktadır. Aldığınız ucuz fare ilaçlarının etken maddesini bilmeden fare türüne bağlı olarak kullanmadığınızda etkili olmayacaktır. Bu da zaman kaybı ve maddi kayıptır. Uzun yıllardır hangi fare ilacının etkili olduğunu deneyimlerimiz sonucu biliyoruz.

Fare İlaçlama İçin En Kısa Süre de Farelerden Kurtulmak İçin Bizimle İletişime Geçiniz!

Fare istasyonu farelerin bulunduğu yerlere kullanılarak daha kontrollü bir ilaçlama sunuyoruz. Kokusuz sıvı ilaçlar ve 3 çeşit yem ile birlikte en kısa süre de fareden kurtulun! Alandan ayrılmanıza gerek yoktur.

Fareler en çok nerede bulunur? Genel olarak mutfak, banyo, çatı, bodrum, dolap arkaları, elektrik kablo uzantıları, tahıl depo veya diğer gıda ürünlerinin olduğu yerler de çokça bulunurlar. Buralara zararlar verirler.  Fare ilaçlama yapılmadığında daha üreyerek diğer alanları geçiş yapabilirler.

Fareler en çok nerede bulunur? Aslında fareler beslenebildikleri, üreyebilecekleri, sıcak alanlar olmak üzere çoğu yerlerde görülürler. Bunu anlamak için fare dışkısı, fare pisliği, fare ayak izi, fare kemirmesi, fare tıkırtısı, fare sesi, fare tüyü vb. görüyor ya da duyuyorsanız alanınızda fare vardır diyebiliriz.

Fareler en çok nerede bulunur? Çok esnek olduklarından dolayı beslenebildikleri ev, iş yeri, gıda yeri, depo, bodrum, çatı gibi alanlara açılan en küçük deliklerden buralara giriş çıkış yaparak ta yaşamlarını devam ettirirler.

 

EVDE FARE LAĞIM FARESİ İLAÇLAMA APARTMAN FARE İLAÇLAMA FINDIK FARESİ İLAÇLAMA

 

Haşere Talep Formu