Akar diğer adıyla mite gözle göremeyeceğimiz haşereler arasında yer alırlar. Sıcak ve nemli alanlarda yaşarlar ve insan sağlığını olumsuz etkilerler. Halk arasında mite olarak ifade edilirler. Onlardan kurtulmak için mutlaka mite ilaçlama yapılması gerekir. Ama bu ilaçlamanın da uzmanları tarından yapılması gerekir. Kulaktan dolma bilgilerle akar ilaçlama yapmak ciddi sorunları da beraberinde getirir. Bireysel yapılan ilaçlamaların kısa sürede etkisi görülmese de uzun vade de olumsuz etkilerinin görüldüğünü duyuyoruz. Bu nedenle de yapılacak olan ilaçlamanın uzmanları tarafından yapılması gerekir. Varlıklarının ilk hissedildiği andan itibaren derhal doğru bir mite ilaçlama firması araştırmasına girmek gerekir. Ama bu firmanın bazı özellikleri sağlıyor olmasına dikkat etmek de gerekir.

AKAR (MİTE) İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

Mite ilaçlama firmaları ruhsatlı olmalıdır ki gerçek çözümü sağlayabilsinler. Ne yazık ki günümüzde merdiven altı olarak tabir edilen birçok ilaçlama firması var. Bu firmalardan uzak durmak çok önemli. Daha ucuz diye ruhsatlı olmayan akar ilaçlama firmaları ile anlaşacak olursanız mite sorunundan kurtulamayacaksınız ve ilaçlamanın yenilenmesi gerekecek. Böyle bir durumda ucuz olarak görülen bu yöntem ne yazık ki da yüksek maliyetler ortaya çıkaracaktır. Oysa ruhsatlı bir akar ilaçlama servisi ile anlaşma yapılsa tek seferde sorundan arınılacak ve maliyet daha düşük olacaktır. Üstelik ilaçlama kaynaklı zehirlenme riskleri ortadan kalkarken kısa sürede mitelerin riskleri de ortadan kalkmış olacaktır. Tabi akar ilaçlaması yapacak olan kişilerin deneyimi de çok önemli.

Bir akar ilaçlama şirketi çalışanları mite türlerini ya da diğer haşere türlerini birbirinden ayırt edebiliyorsa alacağı sonuç da pozitif olacaktır. Zaten ruhsatlı firmaların Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanıp standartlarda ekipmanlar ile ilaçlama yaptığını düşünecek olursak alınan kararın ne denli değerli olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Bizler mite ilaçlama alanında uzman personeller ile maksimum memnuniyet ilkesi ile çalışıyoruz. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz bir firma olarak garantili ilaçlama yaptığımızın da altını çizmek istiyoruz. Nisan Böcek İlaçlama ruhsatlı bir firmadır ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermektedir. Referanslarımız ile bir görüşme yapmanızı öneriyoruz. İstanbul genelinde sabit fiyatlarla hizmet veren akar ilaçlama şirketi olarak aramanızı bekliyoruz.

AKARLAR NASIL BESLENİR?

Akarlar besin kaynağı olarak saç, kıl, insan derisi ve tüy parçalarını yiyerek beslenirler. Vücudumuzdan kopan bir deri parçası ile binlerce akarın beslenme ihtiyacı sağlanabilir.

AKAR (MİTE) NEREDE YAŞAR?

Akarlar yaşam alanlarımızda gözle görünmeyen, evimizdeki tozun içinde yaşayan, ortam koşullarına dayanıklı sıcak ve nemli ortamda kolaylıkla çoğalabilen mikroskobik canlılardır. Akar böceği nerede yaşar? Akarlar bizim zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz yatak, yorgan, çarşaf ve yastıklarda bulunur. En çok yatak mite olarak görülürler. Yatakta uyuyan bir insan saatlerce akar canlısıyla bir arada bulunur. Akarlar sabit durduğumuzda kaşınmamıza sebep veren canlılar olarak da görülebilirler. Akar ilaçlama servisi bizim gözümüzle görmeğimiz mikroskobik zararlıları uzman olarak yok etmektedirler.

AKAR (MİTE) HANGİ MEVSİMDE YAŞAR?

Akarlar çoğunlukla iki dönemde Eylül-Ekim ve Nisan-Mayıs aylarında görülürler. Mite  soğuğa çok dayanamaz. Çoğalmaları için gerekli şartlar gerekir. Sıcak hava ve nemin olduğu ortamlarda yaşar ve yavrularlar. Akarlar çocukların oyuncaklarında çok fazla bulunur ve kaşınmalarına sebep olurlar. Oyuncaklardan akarların temizlenmesi için oyuncakları yıkayabilir ya da oyuncakları poşete sarıp buzlukta 1 saat bekletebilirsiniz. Mayt adı olarak da bilinen bu zararlıdan bireysel yöntemlerle kurtulmak zordur. Ancak ilaçlama şirketi desteği alınarak bu zararlıdan kurtulmak mümkün olacaktır. Uzman bir mite ilaçlama şirketi ile anlaşıp periyodik ilaçlama uygulamalarıyla evinizde veya çevrenizde akar sorunundan kurtulabilirsiniz.

AKAR (MİTE) İLAÇLAMA FİYATLARI

Mite ilaçlama fiyatları kullanılacak olan yönteme ve mekânın alanına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Merdiven altı korsan ilaçlama firmalarının deneyimsiz ve basit uygulama yöntemleri size hem maddi kayba hem de zaman kaybına sebep olacaktır. Akar ilaçlama firmasının desteğiyle bu zararlıdan kurtulmak için profesyonel ilaçlama yardımı almak şarttır.

Toplumumuzda dikkate çok alınmayan haşere ilaçlama, önlem alınmadığı zaman kötü sonuçlar doğurabilir.

AKARLAR İNSANA HASTALIK BULAŞTIRIR MI?

Akarların zararları; akar böceği ısırığı, dışkılarında alerjik özellik bulundurarak çocuklarda astımın başlamasında büyük rol oynamalarıdır. Dışkıları zamanla kuruyarak ev tozlarıyla birlikte bünyelerimize alınırlar. Yaşadığımız alanlarda yapılan temizlik sırasında tozlara yapışmış olan akarlar bizim bu havayı solumamız bize hastalıkları bulaştırır.

Eviniz her ne kadar temiz olursa olsun akarlar mikroskobik canlılar olduğundan kendilerine yer bulurlar. Onlardan kurtulmak bireysel ve basit yöntemler mümkün olmayacaktır. Akar ilaçlama servisini arayıp mite ilaçlama firmasından zararlı ile ilgili bilgi alıp sorunlarınıza çözüm sağlayabiliriz. Gözle görünmeyen bu canlıları hafife almaktayız fakat akar ölümcül hastalıklara davetiye çıkarabilir. Akarın en çok bulunduğu yer yatak odasıdır.

NİSAN İLAÇLAMA FARKI

Nisan ilaçlama, mite ilaçlama konusunda günün her saati 7/24 kesintisiz olarak ulaşım sunmaktadır. Akarlardan, tüm böcek ve farelerden kurtulmak için kaliteli böcek biyosidal ürünleri kullanmaktayız.  Alanında uzman kadrolu ekibimizle verdiğimiz hizmet müşteri memnuniyetiyle sonuçlanır.

Akarlardan kurtulmak bir telefon kadar yakınınızda olan akar ilaçlama servisiyle iletişime geçin sağlığınızdan olmayın.

AKAR İLACI

Akar böceği ilacı olarak kullanılan biyosidal ürünler Sağlık bakanlığı onaylı ruhsatlı ürünler olmalıdır. Kullanılan  akar ilacının doz oranı ayarlanarak kullanılan yaşam alanına uygun makineler seçilerek uygulaması yapılmalıdır.

Uygulama metodu, uygulama dozu, seyreltme oranı, uygulama oranı ziraat mühendisleri tarafından belirlenerek sağlık açısından bir sorun oluşmaması sağlanır. Dolayısıyla alanlardaki akar şikayeti belirlenen dozlarda uygulanarak etkisini gösterir. Akar öldürücü ilaçlar profesyonel kişilerce  uygulama dozu ve uygulama oranı ile tüm alana uygulanmalıdır.

Akar için ilaç tavsiye bulunursak sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar seçilmeli ve ziraat mühendisleri tarafından uygulama dozu ayarlanmalıdır. Sonrasında ise mite böcek ilacı deneyimli personellerce koruma giysileri ile alanın her yerine uygulaması sağlanır.

MİTE İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her noktasına aynı kaliteli hizmeti götüren firmamız en cazip böcek ilaçlama fiyatlarıyla sizlere kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Akarlar evlerinizde milyarlarca olduğundan çok detaylı olarak ilaçlama yapılmalıdır. akar ilaçlama fiyatları olarak en cazip mite ilaçlama fiyatı veren servisimiz çok detaylı ilaçlama yaparak sorununuzun ortadan kaldırır.

Tamamen standartlara uygun yeni nesil ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı biyosidal ürünler ile sizi böceklerden korurken sevdiklerinizin de sağlığını riske atmıyoruz.

Haşere Talep Formu