Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak, her gecen gün yılların kazandırdığı tecrübe ve profesyonellik ile böcek ile mücadele işlemlerinde %100 güvenli ve sorunsuz güler yüzlü bir hizmet sunmaktayız.
Ümraniye böcek ilaçlama ve Ümraniye fare ilaçlama olarak uygun fiyatlarımız ve sürekli müşteri odaklı kampanyalarımız ile siz değerli müşterilerimize ekonomik ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak sunmaya devam etmekteyiz.
Şirketimizin özel eğitimlerinden geçmiş, kadrolu ve sertifikalı personelleri ve ziraat mühendislerimiz kontrolünde ruhsatlı kokulu, kokusuz, jel ve kemirgen ilaçları kullanılarak ilaçlamalarınız güven içinde yapılır.
Günün 24 saati hizmet vererek son teknolojik makinelerle randevu saatine kalarak her türlü böcek ve fare sorununuzu bilgi ve tecrübe ile kontrol altına alıyoruz.

Ruhsatlı Ümraniye böcek ilaçlama firmaları öncelikle Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı biyosidal ürünler kullanacaklarından haşere ve kemirgenleri ortadan kaldıracaklar ama hem çevreyi hem de çevrede görülen diğer canlıları koruyacaklardır. İşte biz buna tam olarak sağlıklı ilaçlama diyoruz. Aynı şekilde ruhsatlı Ümraniye ilaçlama şirketleri desteği ile ilaçlama yapılacak olursa standartlara uygun alet ve ekipmanların kullanıldığından da emin olabiliriz. Bu durumda da evlerinizde ya da iş yerlerinizde en gizli  köşelerine gizlenebilen haşerelerin hatta onların yumurtalarının yok edilmesine bile olanak sağlanacaktır. Ümraniye böcek ilaçlama servisleri eğer ruhsatlı değil ise ancak kişisel ilaçlamalardan elde edilecek sonuçlar elde edilebilir ve bu da sağlık sorunu yaratma anlamına gelir.

Haşere Talep Formu