Yataklarda tahtakurusu görüldüyse ya da vücudunuzda geniş alana yayılmış kırmızı böcek ısırığı görüntüsü varsa mutlaka tahtakurusu ilaçlama yardımı almanız gereklidir. Çünkü çok çabuk çoğalan tahtakurusu yatağınızın iç kısımlarına kadar girecek be kontrolü daha zor olacaktır. Tahtakurusu ilaçlama servisi bu böceğe karşı en ince detayına kadar ilaçlama yaparlar.

Bizleri Arayın Tahtakurusu Şikâyetiniz Son Bulsun! Uykularınız Bölünmesin!

Tahtakurusuna karşı ULV uygulama her zaman için şirketimizin tercih ettiği bir uygulama metodudur. Dumanlama ya da FOGLAMA da denilen yöntem yatağın her tarafına ilacın ulaşarak bütün haşerelere tema edebilme mantığı taşır.

Her iki yakada da servisimiz bulunmaktadır. Her ilçeye yakın pest kontrol servis aracımız ile en kısa sürelerde sizlere ulaşıyoruz.

Bu haşerede kontrollü olarak ilaçlama yapmak çok önemlidir. Kullanılan ilaçlar ve uygulama metodu tahtakurusuna kesin temas etmelidir. Sonrasında ise yatakların gün içinde kullanılabilecek güven sağlanması gereklidir.

Tahtakurusu ilaçlama servisi olarak ev, iş yeri, gıda yeri, şantiye, konteyner, depo, apartman, restoran, tekstil, yatak, koltuk, yemekhane, gemi, yatak odası gibi alanları yılların verdiği tecrübe ile ilaçlamaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçin ve tecrübemizden faydalanın!

  • Evlerde yataklar da uyku kaçıran bu böcekler kan emerek sizlere zarar verirler. Yatakların koltukların alanın her tarafını tahtakurusu ilaçlama servisi detaylı olarak tecrübe ile ilaçlanması tarafımızca sağlanır.
  • 2. El olarak alınan yataklar koltuklar gibi tahtakurularının çok sevdiği ve yaşadığı eşyalardan ev alanlarına depolara çok sayıda tahtakurusu bulaşabilir.
  • Özellikle şantiyelerde konteynerler tahtakurusu ilaçlamada detaylı ilaçlama ile bu böcekler kontrol altına alınmalıdır. Çünkü çalışan performansını düşürür bu böcekler.

İyi bir tahtakurusu ilaçlama servisi personelleri ile ruhsatlı olmayan merdiven altı firmalardan ayrışır. Deneyimli personeller tahtakurusu ile diğer zararlıları birbirinden ayırt edebilecek kadar eğitimli ve uzmandırlar. İşte bu nedenle de sizlere bizleri aramanızı öneriyoruz. Çünkü bizler yukarıdaki gerekliliklerin tamamını sağlıyoruz. Günün çoğu zamanı aktif olan ve haşerenin durumuna göre her saat için ilaçlama yapabilen bir tahtakurusu ilaçlama servisi olarak çalışıyoruz.

Ruhsatlıyız ve resmi belgelerimizin tamamı güncel. Ayrıca konusuna hâkim ziraat teknikerleri ile çalışmaktayız. Böylece en doğru ilaçlama en doğru saatte yapılıyor. Nisan Böcek İlaçlama olarak bizleri aramadan ilaçlama firması ile anlaşmamanızı öneriyoruz.

Garantili ilaçlama  için sizlere bir telefon kadar yakınız.

 

Haşere Talep Formu