Şişli böcek ilaçlama şubemiz, siz değerli müşterilerimize sertifikalı elemanlarımız, alanında uzman ziraat mühendislerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı birinci sınıf kalitede ruhsatlı ilaçlarımızla hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Yıllardan bu yana biriken tecrübemiz, müşterilerimize verdiğimiz güven ve ekonomik fiyatlarımızla sektörün öncü firmalarından olan Nisan ilaçlama Şişli böcek ilaçlama ve Şişli fare ilaçlama şubelerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

İlaçlamada kullanılan yöntemlerimiz WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen önerilen biyosidal ürünlerdir.

Alanında uzman, kadrolu ve iş güvenliği hakkında eğitimlerini tamamlamış ilaçlama personellerimiz sizlerin daha güvenli bir ilaçlama hizmeti almanızı sağlamaktadırlar.

7 gün 24 saat ziraat mühendislerimiz veya ziraat teknikerlerimizden, telefon numaralarımızdan arayarak ve internet sitemizde bulunan iletişim formu ile böcek, fare, akrep veya her türlü haşere ile ilgili şikayetleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Havaların ısınması beraberinde böcek ve kemirgen sorunlarını da getiriyor. Özellikle İstanbul Avrupa Yakası bu konuda daha fazla sorun yaşanıyor. Şişli ve çevresi haşerelerle yaşadığı sorunlar nedeniyle ciddi sağlık sıkıntıları ile karşı karşıya. Ama bu kadar ciddi sağlık sorunlar ve maddi kayıplar  yaşanmasına rağmen halen Şişli böcek ilaçlama işlemlerinde hatalar yapılıyor. İnsanlar haşerelerden kurtulmak için kendileri ilaçlama yapıyorlar ama bu ne yazık ki haşere ve farelerden daha da riskli. Mutlaka Şişli böcek ilaçlama firması desteği alınması gerekmektedir. Ama seçilecek olan Şişli böcek ilaçlama servisi seçerken de bazı önemli hassas noktalardan birisi  firmanın ruhsatlı olması gerektiğidir. Bu şart sağlanacak olursa Şişli böcek ilaçlama şirketi ile ilgili farklı beklentiler de sağlanmış olacaktır.