Gıda Yeri İlaçlama

Gıda ürünleri satan ya da üreten Pastane, Cafe, Restoran, Bakkal, Fırın, Market vb. gibi işletmelerin en büyük sorunlarından biri ürünlerin korunması ve raf ömürlerinin kısa olmasıdır. Bu işletmeler gıda barındırdıkları için ciddi oranlarda haşere ya da fare sorunlarıyla karşı karşıya kalırlar. Bu böcek ve farelerin önüne geçmek için de mutlaka gıda yeri ilaçlama uygulaması yapılmalıdır ki bu da çok özel işlemler gerektirir. Tam tersi durumda durumda böcekleri yok etmek isterken gıdaların ilaca teması sonucu zehirlenmesine neden olunabilir. Hatta ve hatta hem gıdalar zarar görür hem de böcek ve fareler yaşamlarına ve üremelerine devam ederler. Bu sonucun değişmesi için profesyonel ilaçlama ekiplerle çalışma gereksinimini ortaya çıkar. Özellikle kemirgenler beslendikleri için kuru gıdaların olduğu her yerdedir. İyi bir gıda yeri fare ilaçlama firması kemirgenlerden kurtuluş sağlarken gıdaların kullanılan biyosidal ürünlerden etkilenmesinin önüne geçer. Sağlık Bakanlığı gıda ürünleri satan ya da üretimini gerçekleştirilen işletmelerde denetimlerini daha sıkı tutmaktadır.

Gıda işletmesinde olası bir böcek kaynaklı sıkıntı müşterilerin tespit etmesi durumunda oluşabilecek marka imaj zedelenmesini sizler değerlendirin.

Gıda yeri ilaçlama şirketi desteği almak işletmelerin böcek ve kemirgen sorunlarını ortadan kaldırır ama ruhsatlı firmalardan destek alırsanız. Daha cazip olacak diye bireysel ilaçlama yapmak ya da merdiven altı ilaçlama firmalarından yararlanmak yukarıda saydığımız sorunlara ek olarak sizlere maddi bir de yük getirecektir. Deneyimli ve yasal gerekliliklerini yerine getiren ilaçlama firmaları gıda yeri periyodik ilaçlama konularında oldukça uzman ve görülen haşere ve kemirgenlere göre farklı bir uygulama geliştirebilirler.

Kullandığımız yeni nesil ilaçlama malzemelerinden ilaçlara kadar da pek çok farklı sistemler uygulayarak doğru gıda yeri ilaçlama firması ile iş durumunuza bağlı olarak sizlerin istediği zamanda uygulama yaparak böcek ve farelerden arındırıyoruz. Hem ticari faaliyetleriniz hem de marka imajınız bu sayede zedelenmemiş olur.

Size firmamız Nisan İlaçlama ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Uzun yıllardır İstanbul’un her mahallesinde garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunan firmamız gıda yeri ilaçlamakonusunda uzman ekibi ile 7/24 ilaçlama uygulaması yapabilmektedir. Ruhsatlı ve Sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanarak haşere ve kemirgenlerden arınmanızı ve bununla birlikte bir de gıda ürünlerinizin korunmasını sağlıyoruz.

GIDA YERİ BÖCEK İLAÇLAMA

Gıda yeri böcek ilaçlama servisi ilk olarak böceklerin hangi yöntemler ile ilaçlanacağını belirleyerek çözüme kavuşturur. Sonrasında ise hangi teknikler hangi ilaçlar ile ilaçlama yapılacağına dair plan ve program hazırlarlar. Daima ilk seçiminiz olacak gıda yeri böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve kemirgen ilaçlarını kullanmaktadır. Bununla birlikte tercih edilen böcek ilaçları ve ilaçlanılan yerin belgelerinin sağlanması ziraat mühendislerimizin denetiminden geçer.

Sıcak alanlarda ve nemli karşı karşıya kalınan böcek ve kemirgen türlerinden kesin bir şekilde kurtulmak istiyorsanız eğer bunun en iyi çözümü böcek ilaçlama servisi ile iletişime geçmenizdir. Gıda yeri böcek ilaçlama firması müşteri memnuniyetine önem veren tek sefer de tüm böcek ve kemirgen türlerini kesin çözüm odaklı  yok ederek ilaçlama sektörünün en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Gıda yerinizde haşere ve türlerini gördüğünüzde ilk yapmanız gereken bu haşerelerin daha da üreyip çoğalmaması için böcek ilaçlama şirketlerinden destek alınız. Sürekli kendini geliştirerek ve teknolojiyi yakından takip ederek kendini yenileyen gıda yeri böcek ilaçlama şirketi istediğiniz alanlarda ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Tek uygulama ile tüm böcek ve türlerini yok eden garantili gıda yeri böcek ilaçlama servisi müşteri taleplerine de çok önem vererek en kısa zamanda cevap verir. Ruhsatlı güvenilir hizmet anlayışımız ile ön plana çıkan böcek ilaçlama firmamız pire, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, kemirgen, kene ve gördüğünüz tüm haşere türlerini ilaçlamaktadır. Nisan ilaçlama şirketi aynı zaman da ekonomik fiyat aralığından ve kampanyalardan yararlanmanıza fırsat tanımaktadır.

İstanbul gıda Yeri Böcek İlaçlama servisi olarak 7/24 sizlere kesin çözüm odaklı ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

GIDA YERİ FARE İLAÇLAMA

Çoğunlukla karşı karşıya kalınan sorunlardan biri olan fareler sağlımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Ciddi sağlık problemleri oluşturabilecek fare ve türlerinin alanında uzman çalışma ekipleri tarafından doğru ilaçlama teknikleri ve doğru ilaçlar doğrultusunda ilaçlanması gerekir. Bazı kimseler bu konuda bilinçsizce davranarak şahsi olarak bu soruna çözüm aramaktadırlar. Fakat doğru ilaçlama teknikleri doğru dozda ilaçlar, doğru alet ve ekipmanlar kullanılmadan yapılan ilaçlama uygulamaları hem sağlığınız açısından hem de sorunun çözümü açısından bir yarar sağlamayacaktır.

Böcek ilaçlama şirketimiz de tüm personellerimiz sertifikalıdır ve her zaman ruhsat dâhilinde çalışır. Gıda yeri fare ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı onaylı tüm haşere ilaçlarını ve ilaçlanılan yerin belgelerinin kontrolünü ziraat mühendislerimizin denetiminden geçirerek uygulatmaktadır. ‘Farelerden nasıl kurtulurum?’ diye soranların ilk tercihi olan İstanbul gıda yeri ilaçlama servisi müşteri memnuniyetine ve sizlerin güvenini kazanmaya önem vermektedir.

Gıda yeri fare ilaçlama şirketi plan ve programlı çalışarak ilaçlanacak böceklerin türlerini ve yaşam alanlarını tespit etmektedir. Gıda yeri fare ilaçlama firması dilediğiniz alanda dilediğiniz saatlerde 7/24 ilaçlama yapmanıza imkân tanımaktadır.

GIDA YERİ HAŞERE İLAÇLAMA

Gıda yeri haşere ilaçlama servisi ilk olarak haşere ve türlerinin hangi yöntemler ile ilaçlanacağını belirleyerek çözüme kavuşturur. Sonrasında ise hangi işlemler hangi ilaçların hangi dozda kullanılacağını belirleyerek ilaçlama yapılacağına dair plan ve program hazırlanır. Daima ilk seçiminiz olacak gıda yeri böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ve kemirgen ilaçlarını kullanmaktadır. Bununla birlikte tercih edilen böcek ilaçları ve ilaçlanılan alanın belgelerinin sağlanması ziraat mühendislerimizin denetiminden geçer.

Sizlerin belirlediği saat ve tarihlerde her türlü haşere sorununu İstanbul’un her noktasına 7/24 çözüm odaklı hizmet vererek plan ve program dâhilinde kontrolü sağlıyoruz.

Eğer haşerelerden kalıcı çözümler doğrultusunda en kısa zaman da kurtulmak istiyorsanız bunun tek çözümü gıda yeri ilaçlama servisleri ile iletişime geçmeniz olacaktır. Ruhsat aracılığı ile ilaçlama çalışmalarını sürdüren gıda yeri haşere ilaçlama servisi, güvenilir şirketler arasında yer alarak ilaçlama sektöründe ki tüm yenilikleri de yakından takip eder.

Gıda yeri ilaçlama şirketleri %100 çözüm odaklı sonuçlar sunar. Güvenilirliği sayesinde ön plana çıkan gıda yeri haşere ilaçlama şirketi sertifikalı personellere ev sahipliği yaparak kullanıma alacağı ilaçları öncelikle ziraat mühendisleri onaylatır ve her zaman ruhsat dâhilinde çalışmaktadır.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI YASAL İLAÇLAMA ŞİRKETİNE GIDA YERİNİZİ İLAÇLATIN

Sağlık Bakanlığı onaylı gıda yeri ilaçlama firması ek bir işlem ile alanlarınızda ki tüm böceklerin kesin çözüm odaklı yok edilmesine olanak vermektedir.

Seçeceğiniz firmanın belgeli ruhsatlı ilaçlama şirketi olması gerekir. Gıda yeri ilaçlama da kalıcı çözümler üreten Nisan ilaçlama en çok tercih edilenler ilaçlama şirketleri arasında yer almaktadır. Profesyonel olarak ilaçlama servisi sunan İstanbul gıda yeri ilaçlama şirketi uzman ve bilgili ekip personellerine ev sahipliği yapmaktadır.

Yasal gıda yeri ilaçlama şirketi Dünya Sağlık Örgütü’nün onayladığı biyosidal ürünleri kullanmaktadır. Tüm haşere ilaçları, uygulanılacak olan ilaçların dozu, ilaçlama yöntemleri ziraat mühendislerinin denetiminden geçer. Yasal ilaçlama şirketi tek sefer de tüm haşere ve kemirgenleri profesyonel yöntemler ile ilaçlamaktadır. Eğer iş yeri, fabrika, okul, ya da evinizde gördüğünüz böcek ya da kemirgenlerin en doğru teknikler ile kalıcı şekilde yok edilmesini istiyorsanız İstanbul gıda yeri ilaçlama şirketi ile iletişime geçin.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Gıda Yeri İlaçlama servisi olarak günün her saati 7/24 sizlere kesin çözüm odaklı ilaçlama hizmeti veriyoruz.

GIDA YERİ İLAÇLAMA FİYATLARI

Gıda yeri işletmenizde müşteriler tarafından görülen bir tane böcek ve ya kemirgenin markanız üzerinde olumsuz etkilerin çıkmasına neden olabilir. Bu duruma küçük bir haşere bile sebep verebilir. Devamlı üreyebilen çoğalan canlılar arasında yer alan böceklerin hepsinin ortadan kaldırılması adına doğru ilaçlama teknikleri, doğru ilaçlar ve zamanında müdahale doğrultusunda ilaçlanması gerekmektedir.

İlaçlama sektörünün bir numaralı adresi ekonomik gıda yeri ilaçlama şirketi tek bir sefer de kalıcı olarak haşere ve fareleri yok etme garantisi sunar. İstanbul geneli ekonomik fiyatlar sunan Nisan ilaçlama şirketi müşteri memnuniyetine çok önem vererek hizmet verdiğiniz işletmelerinizde uygun gıda yeri ilaçlama ücretleri dâhilinde her zaman kesin çözüm odaklı sonuçlar almanıza olanak tanır.

Gıda yeri ilaçlama şirketinin sunmuş olduğu ilaçlama hizmeti hakkında ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız telefon numaralarımızdan veya haşere talep formumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Gıda Yeri Haşere İlaçlama firması olarak 7/24 sizlere kesin çözüm odaklı ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

 

Haşere Talep Formu

Gemi İlaçlama

Ülkemizde bazı sektörler vardır ki olası sağlık sorunlarında anında müdahale şansı çok zayıftır. Bu sektörlerin başına gemicilik sektörünü koyabiliriz. Günlerce hatta aylarca deniz üzerinde seyahat eden özellikle yük gemilerinde taşınan yükün özelliğine bağlı olarak ilaçlama yapılması çok önemlidir. Hatta gemilerde oluşan bazı salgın hastalıkların oluştuğunu ve bu hastalıkların gemi yükleri ile kıtalararası taşındığını da duymaktayız. Bu nedenden dolayı tecrübeli bir gemi ilaçlama firması desteği ile geminin detaylı ilaçlama yapılması zorunlu gerekliliktir. Bu gerekliliğin nedeni ise uzun süreli seyahat esnasında böcekler ve fare sebepli bir sağlık sorunu ile karşılaşılması durumunda alınacak önlemlerin kısıtlı olması sebebiyle daha da önemsenmelidir. Yani uzun süreli gemi seyahatlerinde haşere ve farelerden dolayı sağlık sorunlarının yaşanmaması ya da taşınan yükün zarar görmemesi için profesyonel gemi ilaçlama firmalarından destek alarak geminizin detaylı bir şekilde ilaçlanması gerekmektedir.

Gemi ilaçlama şirketleri gemide ki yükün özelliğine bağlı olarak farklı ilaçlama yöntemleri gerçekleştirileceklerdir. Genellikle konteynır ile yük taşınıyor olsa da özellikle gıda maddeleri taşınan gemilerde karşılaşılacak böcek ve farelerin hem ürün zararına hem de gemi personellerinin sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Bu nedenle de doğru yöntemlerle gemi ilaçlama yapılması oldukça gereklidir ve hatta yasal zorunluluktur. Ancak ilaçlama konusunda anlaşma yapılacak olan gemi ilaçlama servisi çalışanları muhakkak alanında tecrübeli olmalıdır. Aksi durumda yapılacak olan uygulama böcek ve farelerin yok edilmesi adına bir çözüm üretilemez.

Firmamız Nisan Böcek İlaçlama 2004 yılından bu yana gelen uzmanlığını her platformda kanıtlarken gemi ilaçlama sektöründe de etkili bir şekilde göstermektedir. İlaçlama sertifikalarına sahip, iş güvenliği alanında eğitimlerini tamamlamış uzman ekiplerimiz  sayesinde en doğru ilaçlama yöntemleri ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız 7/24 hizmet vererek mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışmaktadır. Bizim istediğimiz ise gemi ilaçlama şirketi arayışınıza bizleri dâhil ederek görüş talebinde bulunmanızdır.

Haşere Talep Formu

Daire İlaçlama

İstanbul gibi şehirlerde çok katlı binaların yükselmesi, dairelerin iç içe ve olması ile bir sağlık sorununun yaygınlaşması çok kolay. Bir de böceklerin üremesi bu tür dar alanların çok fazla olduğu binalarda yaygınlaşması daha kolaydır. Çünkü böcekler hem hızlı çoğalırlar, hem de koloniler halinde dolanırlar. Bu nedenle de böcekler ancak ilaçlama yapılarak yok edilirler.

Daire ilaçlama da tecrübeli olmayan kişilerin ilaçlama yapması durumunda sadece görülen haşereler yok edilirken görülmeyen kolonileri ya da yumurtaları yok edilemeyeceğinden kısa sürede aynı sorunlar yeniden ortaya çıkar. Bu konu bile daire böcek ilaçlama yapmak için bireysel ilaçlama yöntemlerini kullanmamamız gerektiğini ve uzman ilaçlama desteği almamız gerektiğini bizlere gösteriyor.

Daire fare ilaçlama ya da daire pire ilaçlama yaptırdığınızda hangi tür böcek ya da kemirgen ile mücadele ediliyor ise kesinlikle profesyonel bir daire ilaçlama firma desteği almak ihtiyaç değil zorunluluktur. Ancak burada daire ilaçlama servisinin seçerken başka dikkat edilmesi gereken bazı konular açığa çıkıyor. O kadar çok Avrupa Yakası daire ilaçlama ve Anadolu yakası daire ilaçlama firmaları var ki ve o kadar farklı fiyatlarla ilaçlamalar yapıyorlar ki hangisi ile anlaşmak gerektiği konusunda size birkaç tüyo vereceğiz. İlk olarak ilaçlama firmasının ruhsatlı olması çok önemli. Bu tür şirketler doğru malzeme, doğru ilaçlar ve doğru zamanda ilaçlama yaparak faaliyet yürütürler. Sabit ve aşırı ucuz ilaçlama fiyatı önerenler ruhsatlı değildirler ve her haşere sorununuza aynı yöntemi uygulayan kişilerdir. Bu uygulamalarla ne böcek ve farelerden kurtulmak mümkün olur ne de ilaçlama sonrası sağlık sorunlarının önüne geçilebilir.

Ancak bizler Nisan İlaçlama olarak yeni nesil ilaçlama makinelerimiz ve gerekli eğitimleri almış ekibimiz ile kesin sonuçlar üreten bir daire ilaçlama şirketi olarak çalışıyoruz.

Dairede pire, dairede böcek ya da dairede  en büyük destekçiniz bizler olacağız. Hem de günün her saati 7/24 çalışma anlayışı ile.

Haşere Talep Formu

Depo İlaçlama

Firmaların çoğu stoklu ürün satışı yapmaktadır. Raf ömrü uzun olan ürünlerin satışını sağlayan işletmelerin stoklu ürün depolayarak çalışması çok daha önemlidir. Eğer bir işletme üretim sağlıyorsa stoklarını depolamak durumunda kalabiliyor. Böyle stok depolayan işletmeler kendilerine ait depolar da ürünlerini muhafaza ederler. Ancak bu tür işletmeler konumları ve stokladıkları ürünleri gereği böcek ve farelerin buralarda yaşabilmeleri için ideal ortamlar oluştururlar. Bu tür haşere ve kemirgenlerden kurtulmak ise sadece ilaçlama ile mümkündür. Depo ilaçlama konusu farklı bir tecrübe ister. Depo içerisinde bulunan ürünlerin türüne göre ayrı ilaçlama yöntemlerinin yapılması gerekir. Bu sebeple de doğru depo ilaçlama servisi seçmek çok önem sarf etmektedir. Örneğin; ilaçlama firmasının ruhsatlı olması, depo ilaçlaması konusunda deneyimli, gerekli eğitimlerden geçmiş personellerinin olması veya yeni nesil ilaçlama alet ve donanımlarının kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Doğru firma depoda fare ve ya depoda pire görüldüğünde bu haşerelere karşı hangi ilaçların kullanılacağı ya da hangi yöntemlerle mücadele edileceğini iyi bilmelidir. Bu sebeple depoda böcek görüldüğünde ilk olarak böceğin cinsi tespit edilmelidir. İlaçlama konusunda yeteri kadar bilgisi olmayan kişiler sizlere çözüm sunamayacaklardır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde bu durum fazla önemsenmesi gereken bir konudur. Mutlaka Avrupa Yakası depo ilaçlama şirketi seçerken firmanın ruhsatlı olmasına ayrıca önem verilmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise sadece kazanç sağlama ilkesi ile kurulmuş olan ve yeteri katkıyı sağlayamayan pek çok ilaçlama firması vardır. Bu firmalar sizlere ucuz fiyatlı ilaçlama vaat ederler ama ne yazık ki yaptıkları kalitesiz ilaçlar ile hiçbir şekilde çözüme katkı sağlayamazlar.

Bizler depo ilaçlama konusunda gerekli eğimleri almış ve sertifikalı personellerimizle faaliyet veren ve kalite ilaçlamalar yaparak kesin sonuçlar üreten bir firmayız. Anadolu Yakası depo ilaçlama şirketi olarak adımızı duyurmuş olsak da İstanbul’un her yerine aynı kaliteli ilaçlama hizmetini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile 7/24 çalışan şirketimiz ruhsatlı ve yeni nesil teknolojik ekipmanlar ile ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Nisan ilaçlama firması olarak depo ilaçlaması hakkında bizden bilgi almadan ilaçlama yaptırmayın.

Depo ilaçlaması konusunda en doğru uygulamayı en uygun fiyatlarla yaptırmak çok önemli.

Haşere Talep Formu

Şantiye İlaçlama

Şantiye gibi çalışma alanlarında sağlıklı yaşam koşullarının sağlanması durumunda iş verimliliğinin ne denli arttığı bilinen bir durumdur. Hem böceklerle mücadele hem de hijyen konusunda alınacak küçük köklü çözümler haşereler konusunda iş yavaşlamalarının da önüne geçecektir. Örneğin; böcek ve farelerden kaynaklı olarak bir çalışanın iş göremez duruma gelmesiyle geri dönüşüne kadar işlerde aksamalara sebep olabilir. Bu durum şantiyelerde daha fazladır ve bu sebeple şantiye ilaçlama konusu daha fazla önem kazanmaktadır.
Şantiyelerde iş devamlılığının sağlanabilmesi için şantiye ilaçlama firması da iyi seçilmelidir. Bunun nedeni yapılacak olan ilaçlama uygulamaları sonrası aynı sorunlar devam edecek olursa eğer hem zamansal kayıp hem de iş verimliğinde kayıp söz konusu olur. Devam edecek sorunların ilki böcek ya da farelerin halen görünüyor olmasıdır. İkincisi ilaçlama kaynaklı görülen olası sağlık sorunlarıdır ve bir başkası da verilen emek ve maddi giderlerdir. Yalnız doğru şantiye ilaçlama servisi ile ilaçlama uygulamaları yapılacak olursa bu sorunların hepsi uzun bir süreliğine ortadan kaybolmuş olur.
Özellikle inşaat sektöründeki gelişmeler göz önüne alındığında İstanbul gibi büyük şehirlerde şantiye ilaçlama yapmanın önemi daha da çok ortaya çıkıyor. İlaçlama kararı verdiğinizde ister Anadolu yakası şantiye ilaçlama firması isterseniz de Avrupa Yakası şantiye ilaçlama servisi arayışında olun mutlaka anlaşacağınız ilaçlama firmalarının ruhsatlı olup olmadığına dikkat edin. Bu tür ilaçlama firmaları kullandıkları alet, ekipmanlar ve ilaçlarla diğer ruhsatsız ilaçlama firmalarına göre fark yaratırlar.
Şantiye ilaçlama servislerinin personelleri de çok önem sarf eder ve hangi böcek ile hangi mücadeleye girilmesi gerektiğini iyi bilmeleri gerekmektedir. Mesela şantiye pire ilaçlama, şantiye tahtakurusu ilaçlama ve şantiye uyuz ilaçlama arasındaki ilaçlama farklılıklarını bilen ilaçlama personellerinin olması gerekir. Şantiye fare ilaçlama ve şantiye böcek ilaçlama konusunda gerekli eğitimleri almış personellerimiz ile 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Haşere Talep Formu

Çatı İlaçlama

Haşereler genellikle sessiz, karanlık, sıcak ve nemli ortamları daha fazla tercih ederler. Bununla birlikte daha az temizlenen mekânlara yerleşerek buralarda çoğalırlar ki çatı araları çoğalmaları için oldukça ideal alanlardır. Çünkü çatıların temizliği evlerin ki kadar yoğun olmaz. Bu ortamlarda haşere ve fareler hızlıca üreyebilirler. Üreyen bu haşere ve fareler gıda maddeleri ya da insanlara temas ederek zararlar verebilirler. Bu nedenler bile çatı ilaçlama ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

Çatı ilaçlama firmaları çatılarda yapılacak olan ilaçlama işlemlerinde ki başarıyı kullandıkları yeni nesil endüstriyel ekipmanlar aracılığı ile kazanırlar. Anlaşılacağı üzere profesyonel bir çatı ilaçlama servisi başarı elde etmek için kullandığı alet ve ekipmanlarla öne çıkarlar. Çatı ilaçlamalarında böcek türüne bağlı olarak farklı ilaçlar ya da ilaçlama yöntemleri gerekebilir. Bu aşamada en doğru yöntemlerin nasıl yapılacağına ve ne olduğuna çatı böcek ilaçlama ve çatı fare ilaçlama şirketleri ilaçlama personelleri bilir. Çünkü çatı ilaçlama firmalarının ilaçlama personelleri hangi böcek ya da fare ile nasıl mücadele edilmesi konusunda eğitimli ve deneyimlidirler. Böylelikle daha kesin çözümler ortaya çıkacaktır.

Ucuz çatı ilaçlama yaptığını iddia eden fakat ilaçlama yapacakları alan hakkında bilgisi olmadan fiyat veren firmalar genellikle ruhsatsız ve bu kişiler kaliteli, kesin sonuçlar ortaya çıkarmayacaklardır. Bu tür merdiven altı ilaçlama firmalarıyla iş yapmak böceklerden sizi kurtarmayacağı gibi ciddi sağlık sorunlarına da davetiye çıkarabilirler.

Yılların verdiği tecrübe ile çatı pire ilaçlama firması olarak İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız 2004 yılından itibaren kaleli ve kesin çözümler sunmaktadır. Bizler çatı böcek ilaçlama servisi olarak sizleri böcek ve farelerden tamamen kurtarıp sağlıklı yaşam alanlarının kapılarını açıyoruz. Yeni nesil teknolojik makineler ile köklü çözümler sunan çatı fare ilaçlama firması ve çatı böcek ilaçlama firmasını günün her saatinde 7/24 arayabilir ve deneyimli personelimizden bilgi ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Haşere Talep Formu

Ofis İlaçlama

Zamanınızın çoğunu harcadığınız iş ortamınızda konsantre olabilmeniz için sağlığa uygun alanlarınızın olması gerekmektedir. Çalıştığınız ofisinizde duvarda, yerde, tavanda vs. herhangi bir yerde gezen bir böceğin bile görülmesi hem verim ve konsantre kaybına hem de müşteriler tarafından itibar kaybetmenize neden olur. Böcek ve kemirgenler, mikrop ve bakterilerin insanlara bulaştırılmasıyla sağlık açısından tehlike oluştururlar.

Farelerin ofisinizde bulunan kablo, gider boruları vs. kemirmesiyle maddi nedenlere sebep olurlar. Bunun gibi maddi ve sağlık açısından bir sorunla karşılaşmamak için periyodik olarak ofis ilaçlama servislerine alanlarınızı ilaçlatmanız gerekmektedir.

Ofis ilaçlama firması olarak; 7/24 istediğiniz zaman alanlarınızı terk etmeden Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ürünlerin (sıvı kokusuz ilaçlar, jel ilaçlar, kemirgen kontrol ilaçları ve istasyonları) alanlarınıza uygulanması sağlanılmaktadır.

Ofisinizde yoğun ofiste böcek,ofiste fare vb. gibi sorununuz varsa ziraat mühendislerimiz kontrolünde kokulu,kokusuz,jel ve fare ilaçlamalarız ile kesin çözüm sağlayarak ofisinizde rahatlıkla huzurlu çalışma saatleri yaratabilirsiniz.

İstanbul ofis ilaçlama servisi olarak en cazip fiyat teklifini sunarak kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize  sunmaktayız.

Ofis ilaçlama şirketi olarak; ofisinizde görülen bütün haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlamaları 7/24 güvenilir ve garanti içinde sunuyoruz.

Haşere Talep Formu

Market İlaçlama

Marketler gün içerisinde alışveriş (genellikle yiyecek ve mutfak eşyaları) yapmak için uğradığımız alanlardır. Marketler;

  •        Birçok insanın giriş çıkış yaptığı,
  •        Müşterilerin alışveriş yaparken herhangi bir böcek görebilmesi,
  •        Açık ürünlerin bulunması,
  •        Son tarihi geçmiş ürünlerin oluşturduğu bakteri ve kurtçukların bulunması,
  •        Dışarıdan haşere ve kemirgenlerin girmesi,
  •        Market deposunda haşere ve kemirgenlerin çoğalması vb.

gibi olumsuz şartların olduğu, haşerelerin veya kemirgenlerin beslenebildiği ve çoğalabildiği yerler haline gelmektedir. Bu sebeplerden dolayı hem sağlık hem de çevre için periyotlar halinde market ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde alanlarınızda bir tane bile böcek veya fare gördüğünüzde bu haşeratların kısa zamanda çoğalabileceğini unutmayınız.

Marketinizde bulunan haşere ve kemirgenlerden bir an önce kurtulmak için İstanbul market böcek ilaçlama şirketimizi ve İstanbul market fare ilaçlama şirketimizi arayarak profesyonel olarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul geneli, Market böcek ilaçlama firması ve market fare ilaçlama firması en cazip market ilaçlama fiyatları ile 7/24 olarak böcek ve fare ilaçlama olarak hizmet veriyoruz.

İlaçlama sonrası verilecek belgelerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız, en cazip market ilaçlama fiyatları ve teknolojik ilaçlama makinalarımız ile istediğiniz her an profesyonelce market ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Haşere Talep Formu

Avm İlaçlama

Alışveriş merkezleri, insanların gün içerisinde giyim, gıda, eşya veya oyun alanları gibi birçok sektörü
bir arada bulunduran büyük alanlardır. Bu alanlar haşere ve kemirgenlerin yaşayabilmeleri ve
çoğalabilmeleri için gıda bulundurduğundan dolayı buralarda yuva oluşturabilecekleri yerler
arasındadır. Eğer ilaçlama ile ilgili gerekli önlemler alınmazsa bu haşere ve kemirgenlerin zamanla
buralarda çoğalmalarına neden olacaktır.

AVM lerde bulunan mağazalarda görülen herhangi bir haşerenin müşteriler tarafın hoş
karşılanmayacağı kesindir. Bu haşerelerin mağazada görülmesi mağazanın ya da markanın itibar kaybı
yaşamasına sebep olur. Bu sebeple AVM fare ilaçlama veya AVM böcek ilaçlamasının yapılması
müşteri kaybından ve sağlık açısından düzenli periyotlarla ziraat mühendislerimiz kontrolünde
yapılması gerekmektedir.

AVM ilaçlama servisimiz istediğiniz zaman ve saatlerde, teknolojik aletler kullanılarak AVM jel
ilaçlama, AVM fare ilaçlama, sıvı kokulu ve sıvı kokusuz ilaçlamalarımızla kesin, garantili ve güvenilir
çözümler sunuyoruz.

AVM ilaçlama şirketi olarak; ilaçlama işlemlerinizi, istediğiniz saat ve günlerde (AVM’ nin açık veya
kapalı olduğu erken veya geç olduğu saatlerde) alanında deneyimli ekip personellerimizle 7/24
bilgilendirilip ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Haşere Talep Formu

Villa İlaçlama

Villanızda bir haşere veya kemirgenin görülmesi, devamının olduğunun anlamına gelir. Haşereler ve kemirgenler yiyecek, içecek ve uygun sıcaklıkta olan yerlerde beslenip çoğalırlar. Çoğalmaları çok kısa sürede gerçekleştirerek villanızın hemen her yerinde görülürler. Villanızın iç kısımlarında veya bahçenizde bu böcek ve kemirgenleri gördüğünüzde yayılmamaları için profesyonel bir villa ilaçlama desteği almanız gerekmektedir. En uygun villa böcek ilaçlama fiyatları ve villa fare ilaçlama fiyatları ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. Villa ilaçlama uzmanlık gerektiren profesyonel bir iştir. Villa ilaçlama servisimiz; en cazip jel ilaçlama, fare ilaçlama, fare kontrol istasyonları, sıvı kokulu ve sıvı kokusuz ilaçlamalarımızla iç mekân veya bahçe, havuz, garaj vb. dış mekânlarınızı alanında deneyimli ziraat mühendislerimiz kontrolünde hizmet vermektedir.  

Villa böcek ilaçlama servisi ve villa fare ilaçlama servisi olarak; istediğiniz gün ve saatlerde 7/24 Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla profesyonel ilaçlama yaparak villanızda rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Villa ilaçlama şirketimizce; villanızda gördüğünüz bütün böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlaması profesyonelce yapılmaktadır.

Haşere Talep Formu

Arayın