Ofis İlaçlama

Zamanınızın çoğunu harcadığınız iş ortamınızda konsantre olabilmeniz için sağlığa uygun alanlarınızın olması gerekmektedir. Çalıştığınız ofisinizde duvarda, yerde, tavanda vs. herhangi bir yerde gezen bir böceğin bile görülmesi hem verim ve konsantre kaybına hem de müşteriler tarafından itibar kaybetmenize neden olur. Böcek ve kemirgenler, mikrop ve bakterilerin insanlara bulaştırılmasıyla sağlık açısından tehlike oluştururlar.

Farelerin ofisinizde bulunan kablo, gider boruları vs. kemirmesiyle maddi nedenlere sebep olurlar. Bunun gibi maddi ve sağlık açısından bir sorunla karşılaşmamak için periyodik olarak ofis ilaçlama servislerine alanlarınızı ilaçlatmanız gerekmektedir.

Ofis ilaçlama firması olarak; 7/24 istediğiniz zaman alanlarınızı terk etmeden Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ürünlerin (sıvı kokusuz ilaçlar, jel ilaçlar, kemirgen kontrol ilaçları ve istasyonları) alanlarınıza uygulanması sağlanılmaktadır.

Ofisinizde yoğun ofiste böcek,ofiste fare vb. gibi sorununuz varsa ziraat mühendislerimiz kontrolünde kokulu,kokusuz,jel ve fare ilaçlamalarız ile kesin çözüm sağlayarak ofisinizde rahatlıkla huzurlu çalışma saatleri yaratabilirsiniz.

İstanbul ofis ilaçlama servisi olarak en cazip fiyat teklifini sunarak kaliteli ve güvenilir hizmeti siz değerli müşterilerimize  sunmaktayız.

Ofis ilaçlama şirketi olarak; ofisinizde görülen bütün haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlamaları 7/24 güvenilir ve garanti içinde sunuyoruz.

Haşere Talep Formu

Arayın