Market İlaçlama

Marketler gün içerisinde alışveriş (genellikle yiyecek ve mutfak eşyaları) yapmak için uğradığımız alanlardır. Marketler;

  •        Birçok insanın giriş çıkış yaptığı,
  •        Müşterilerin alışveriş yaparken herhangi bir böcek görebilmesi,
  •        Açık ürünlerin bulunması,
  •        Son tarihi geçmiş ürünlerin oluşturduğu bakteri ve kurtçukların bulunması,
  •        Dışarıdan haşere ve kemirgenlerin girmesi,
  •        Market deposunda haşere ve kemirgenlerin çoğalması vb.

gibi olumsuz şartların olduğu, haşerelerin veya kemirgenlerin beslenebildiği ve çoğalabildiği yerler haline gelmektedir. Bu sebeplerden dolayı hem sağlık hem de çevre için periyotlar halinde market ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde alanlarınızda bir tane bile böcek veya fare gördüğünüzde bu haşeratların kısa zamanda çoğalabileceğini unutmayınız.

Marketinizde bulunan haşere ve kemirgenlerden bir an önce kurtulmak için İstanbul market böcek ilaçlama şirketimizi ve İstanbul market fare ilaçlama şirketimizi arayarak profesyonel olarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul geneli, Market böcek ilaçlama firması ve market fare ilaçlama firması en cazip market ilaçlama fiyatları ile 7/24 olarak böcek ve fare ilaçlama olarak hizmet veriyoruz.

İlaçlama sonrası verilecek belgelerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız, en cazip market ilaçlama fiyatları ve teknolojik ilaçlama makinalarımız ile istediğiniz her an profesyonelce market ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Haşere Talep Formu

Arayın