Lokanta-Restorant İlaçlama

Gün içerisinde sıkça birçoğumuz tarafından gıda ihtiyacını karşılamamız için geldiğimiz alanlar lokantalardır. Bu sebep dolayısıyla gıda üretimi yapan lokantalarda haşere ve kemirgenlerin görülmesi olasıdır. Lokantalarda sıcak ortamı, yüksek nemi ve beslenebileceği gıdaları bulan haşere ve kemirgenler buralarda kısa sürede ürerler. Lokantanıza gelen bir müşterinin lokantanın herhangi bir yerinde; yerde, masada veya tavanda bir böceği ya da kemirgeni görmesi hoş karşılanmayacaktır. Diğer yandan işletmelerin itibar ve müşteri kaybetmesine sebep olacaktır. Ayrıca lokantalardaki böcek ve farelerin gezindiği yerler mikrop ve bakteri yuvası olarak sağlığa uygun olmayan alanlar olarak görülmektedir. Bakteri ve mikropların insanlara bulaştırılması açısından sağlık olarak tehlikeli görülür. Sağlık açısı ve itibar kaybı dolayısıyla alanlarınızın periyodik olarak uzman ekipler tarafından profesyonelce lokanta ilaçlaması yapılması gerekmektedir.

Lokanta ilaçlama zamanının sizin belirlediğiniz bir saatte yapılarak işletmenizin devamlılığını da sağlıyoruz. Lokantanızda hangi böcek veya kemirgeni gördüyseniz istediğiniz saatlerde ilaçlamasını yaparak iş sirkülasyonunuzu sağlıyoruz.

Lokanta ilaçlama şirketi olarak; ekonomik lokanta ilaçlama fiyatlarımızla sizlere kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet veriyoruz.  7/24 deneyimli elemanlarımızla ve teknolojik aletlerimizle Sağlık Bakanlığı onaylı lokanta sıvı kokulu ilaçlama, lokanta sıvı kokusuz ilaçlama, lokanta jel ilaçlama, lokanta fare ilaçlama ile en kesin çözümü sizlere sunuyoruz.

Arayın