Hastane İlaçlama

Hastaneler devamlı çalışan hizmet alanlarımızdandır. Hastanelerde giriş çıkışın fazla olmasından dolayı böcek ve farelerin bu alanlara kolaylıkla girip buralarda kısa sürede çoğalırlar. Hizmet alanlarında özellikle mutfak ve yemekhaneler de haşere ve kemirgenlere rastlanılır. Hastanelerde ilaçlama konusunda önlem alınmaması durumunda sağlık kuruluşunun diğer alanlarına da böcek ve fareler yayılır.

Hastanelerde ilaçlama esnasında alanın terk edilmesine gerek yoktur. İlaçlama konusunda en önemli olan konu, ilaçlama firmalarının ruhsatlı olmasıdır. İlaçlama sonrası hastane yetkililerine tüm gerekli belgeleri vermeleri gerekmektedir.

Hastane ilaçlama şirketi olarak kokusuz böcek ve fare ilaçlaması yapmaktayız. Hastane böcek ilaçlaması için kalıcı jel uygulaması ya da sıvı kokusuz ilaç uygulaması yapılır. Fare ilaçlamasında hastanenin keşfi yapılarak uygun yerlere fare istasyonları bırakılır. Yapılan bu hastane böcek ilaçlaması veya hastane fare ilaçlaması Nisan ilaçlama şirketimiz tarafından ziraat mühendislerimiz ile kontrolü sağlanır. Kullanılan tüm ilaçlar insan, hayvan sağlığı ve çevre üzerinde zararsız ilaçlardır.

Hastane ilaçlama firması olarak iş güvenliği alanında eğitimli personellerimiz ile daha güvenilir hizmet anlayışı sunuyoruz. Kadrolu, biyosidal uygulayıcı sertifikasına sahip elemanlarımız hastane böcek haşere ilaçlama firmamız tarafından sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

Haşere Talep Formu

Arayın