Fırın İlaçlama

Tarım Bakanlığının resmi gazetede 30 Mart 2005 tarihli yayınlanan kanun ile birlikte gıda ile teması bulunan malzeme, maddelerin kontrolü ve denetimini piyasa gözetimi gereğince gıda işletmelerin ruhsatlı ilaçlama firmalarına kontrol yaptırmaları ve ilaçlama (haşere ve fare) yaptırmaları gerekmektedir.

Fırınlar böcek ve farelerin çok yoğun olarak görülebileceği gıda işletmeleridir. Bildiğiniz gibi böcekler sıcak alanları çok severler ve fırınlarda böceklerin çoğalmaları için gerekli sıcaklığı oluşturan alanlardır. Ayrıca böcek ve kemirgenler gıda ihtiyaçlarını bu alanlardan kolaylıkla sağlayabilirler. Böcek ve fareler bu alanların devamlı misafirleridir. Bu sebepten dolayı fırın ve gıda yerlerinin haşere ve farelere karşı korunmak için rutin olarak ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Gıda yerleri haşere için ayrı kemirgen için ayrı ilaçlamalarını yapması gerekir.

Yerinizde görülen herhangi bir haşere ya da fare müşteri kayıplarınıza neden olarak marka isminin zedelenmesine sebep olabilir. Mekânınızda bulunan bir fare gıda ürünlerimize zarar vererek maddi kayba sokabilir ya da sağlık sorunları yaratabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için rutin ilaçlama takviyeleri mutlaka yapılmalıdır. Bu alanda çalışacağınız fırın ilaçlama şirketi alanında mutlaka deneyimli olmalıdır. Böcek ve fare sorununda sizleri bilgilendirmeli, yönlendirmeli ve takiplerinizi yapmalıdır. Mekânınızda ne tür uygulamaların yapılacağı ve bu uygulamaların ne kadar sık aralıklarla yapılacağı belirlenmeli ve bu belirleme üzerinden kesin olarak çözüme ulaşılmalıdır.

FIRIN BÖCEK İLAÇLAMA

Fırın böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu ruhsatlı böcek ilaçlarını kullanarak daha kesin ve güvenilir sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Ruhsatsız ve ziraat mühendisleri tarafından onaylanmayan hiçbir biyosidal ürün veya ekipmanlar kullanıma alınmamaktadır. Fırın haşere ilaçlama servisi yeni nesil modern ilaçlama tekniklerini kullanmayı tercih etmektedir. Fırın böcek ilaçlama firması uygulamanın ilk adımında böcek türlerini tespit ederek ve hangi yöntemler ile hangi ilaçların kullanılacağına karar vermektedir.

Fırınınızda fare ya da böceklerle karşı karşıya kaldığınız zaman yapmanız gereken ilk şey Nisan ilaçlama servislerimiz ile iletişime geçmek olsun. En çok tercih edilen firmalarımız arasında yer alan fırın böcek ilaçlama 7/24 boyunca ilaçlama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Fırın hamam böceği ilaçlama şirketleri, ilaçlama sektöründe ön plana çıkan tüm yenilikleri yakından takip ederek tüm sorunlarınızı en kısa zaman aralıklarında daha kesin çözüme ulaştırarak sizlerin işlerinize daha rahat devam etmenizi sağlamaktadır. 

Fırında kalorifer böcekleri ilaçlama şirketi içinde çalışan personellerimiz kadrolu, sertifikalı, ilaçlama için gerekli eğitimleri almış uzman teknikerlerdir.

Fırın hamam böceği ilaçlama servisi ile yapılan böcek ilaçlama uygulaması kısa zamanda kalıcı sonuçlar elde etmenize olanak sağlamaktadır. Fırında hamam böceği görülmesi anında ilk yapacağınız atılım, fırın ilaçlama servisi ile planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektir.

FIRIN FARE İLAÇLAMA

İnsan sağlığına zarar veren ya da maddi kayıplara neden olan kemirgen grupları arasında yer alan fareler hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Kontrol altına alınmadığı sürece ciddi sağlık sorunlarını ve maddi kayıpları beraberinde getiren farelerin daima profesyonel ilaçlama teknikleri tarafından ilaçlanması gerekir. Genellikle haşere sorunlarını insanlar kendi bireysel yöntemler doğrultusunda gıda yerindeki haşereleri ilaçlamaya çalışmaktadırlar. Fakat doğru ilaçlama teknikleri ve doğru ruhsatlı ilaçlar olmadan bilinçsiz bir şekilde ilaçlama uygulamaları yapıldığı takdirde kalıcı sonuçlar sağlamamaktadır. Bu durum sizleri tekrar ve tekrar ilaçlama yapmanıza neden olacaktır.

İlaçlama sektörünün en çok tercih edilen marka isimleri arasında yer alan fırın fare ilaçlama şirketi programlı ve sistemli bir şekilde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Uzun yılardır kendini yenileyen ve geliştiren, deneyimine deneyim katan fırın fare ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı böcek ilaçlarını tercih etmektedir. Fırın fare ilaçlama servisi içinde çalışan ilaçlama personellerimiz sertifikalıdır.

Fırındaki farelerden nasıl kurtulurum diye soruyorsanız ilk tercih olan Nisan ilaçlama şirketi yalnız tek uygulama ile canınızı sıkan sizlere sorun yaratan tüm fare türlerinin yok edilmesini sağlamaktadır. Farelere karşı hızlı ve kesin çözüm yaratan fırın fare ilaçlama şirketi ruhsat dâhilinde çalışmayı sürdürmektedir. Fırında fare gördüğünüz durumunda ilk yapmanız gereken adım fırın fare ilaçlama şirketi ile zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmeniz olmalıdır.

FIRIN İLAÇLAMA FİYATLARI

Fırınınızda karşı karşıya kaldığınız haşere ve farelerin profesyonel ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanması gerekmektedir. Ekonomik fırın ilaçlama servisi ile kısa zaman zarfında mekânınızdaki haşere ve farelerin yok edilmesine olanak tanımaktadır.

İstanbul geneli her türlü böcek ve farelerin yok edilmesinde ekonomik fiyatlar sunan Nisan ilaçlama servisi ilaçlama sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Uygun fırın ilaçlama fiyatları dâhilinde çalışmalarını sürdüren şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı haşere ve fare ilaçlarını kullanıma almaktadır. Ekonomik fırın ilaçlama ücretleri dâhilinde çalışmalarımızı sürdürdüğümüz şirketimiz tek sefer de tüm haşere ve fareleri yok etmektedir.

Fırın ilaçlama servisleri en yeni alet ve ekipmanlarla modern ilaçlama teknikleri doğrultusunda ilaçlama yapmaktadır. Daima ilk adresiniz olacak fırın ilaçlama şirketi alanında deneyimli, uzmanlaşmış ve sertifikalı çalışan personellere sahiptir. Mekânınız da canınızı sıkan haşere ve fare türlerinin en hızlı şekilde yok edilmesini istiyorsanız en kısa zaman içinde fırın ilaçlama şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Haşere Talep Formu

Arayın