Fabrika İlaçlama

Toplu olarak çalışılan fabrikalarda bulunan böcekler gezindikleri yerlere bünyelerinde taşıdıkları zararlı mikropları bırakırlar.

Fabrikalar büyük alanlar olmasından dolayı buralarda üreyen böcek ve kemirgenler; çalışanların sağlığını, fabrikada üretilen ürünler ve fabrika teknik aletleri için olası tehlike gösterirler.

Kemirgenler, fabrikada bulunan kabloları dişleri ile aşındırması sonucuyla yangınların çıkması veya fabrika işlerinin durması gibi olumsuz sebepler yaratabilirler. Böyle olumsuz sonuçlarla karşılaşmamak ve fabrikalarda geniş bölgelere yayılan haşere ve kemirgenleri kontrol altına alabilmeniz için yüksek standartlarda, fabrika böcek ilaçlama firması veya fabrika fare ilaçlama firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Fabrika ilaçlama şirketimiz en uygun fabrika böcek ilaçlama fiyatları ve fabrika fare ilaçlama kampanyalarıyla en hızlı, garantili ve iş güvenliği hakkında eğitimini tamamlamış kadrolu personellerimizle güven içinde ilaçlamalarınızı kesin sonuca ulaştırıyoruz.

Nisan İlaçlama şirketi fabrika böcek ilaçlama servisi ve fabrika fare ilaçlama servisimiz,çalışanların sağlığını etkilemeyen, üretilen ürünlerinize etki etmeyen Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçları kullanarak sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

Arayın