Daire İlaçlama

İstanbul gibi şehirlerde çok katlı binaların yükselmesi, dairelerin iç içe ve olması ile bir sağlık sorununun yaygınlaşması çok kolay. Bir de böceklerin üremesi bu tür dar alanların çok fazla olduğu binalarda yaygınlaşması daha kolaydır. Çünkü böcekler hem hızlı çoğalırlar, hem de koloniler halinde dolanırlar. Bu nedenle de böcekler ancak ilaçlama yapılarak yok edilirler.

Daire ilaçlama da tecrübeli olmayan kişilerin ilaçlama yapması durumunda sadece görülen haşereler yok edilirken görülmeyen kolonileri ya da yumurtaları yok edilemeyeceğinden kısa sürede aynı sorunlar yeniden ortaya çıkar. Bu konu bile daire böcek ilaçlama yapmak için bireysel ilaçlama yöntemlerini kullanmamamız gerektiğini ve uzman ilaçlama desteği almamız gerektiğini bizlere gösteriyor.

Daire fare ilaçlama ya da daire pire ilaçlama yaptırdığınızda hangi tür böcek ya da kemirgen ile mücadele ediliyor ise kesinlikle profesyonel bir daire ilaçlama firma desteği almak ihtiyaç değil zorunluluktur. Ancak burada daire ilaçlama servisinin seçerken başka dikkat edilmesi gereken bazı konular açığa çıkıyor. O kadar çok Avrupa Yakası daire ilaçlama ve Anadolu yakası daire ilaçlama firmaları var ki ve o kadar farklı fiyatlarla ilaçlamalar yapıyorlar ki hangisi ile anlaşmak gerektiği konusunda size birkaç tüyo vereceğiz. İlk olarak ilaçlama firmasının ruhsatlı olması çok önemli. Bu tür şirketler doğru malzeme, doğru ilaçlar ve doğru zamanda ilaçlama yaparak faaliyet yürütürler. Sabit ve aşırı ucuz ilaçlama fiyatı önerenler ruhsatlı değildirler ve her haşere sorununuza aynı yöntemi uygulayan kişilerdir. Bu uygulamalarla ne böcek ve farelerden kurtulmak mümkün olur ne de ilaçlama sonrası sağlık sorunlarının önüne geçilebilir.

Ancak bizler Nisan İlaçlama olarak yeni nesil ilaçlama makinelerimiz ve gerekli eğitimleri almış ekibimiz ile kesin sonuçlar üreten bir daire ilaçlama şirketi olarak çalışıyoruz.

Dairede pire, dairede böcek ya da dairede  en büyük destekçiniz bizler olacağız. Hem de günün her saati 7/24 çalışma anlayışı ile.

Haşere Talep Formu

Arayın