Son dönemlerde oldukça fazla görülen haşere ve fare sorunu bir türlü sona ermiyor. Böcek sorunları bu ilçede her geçen gün biraz daha katlanarak artıyor. Buna rağmen insanlar halen Maltepe ilaçlama işlemlerinde kendi yöntemlerini kullanıyorlar. Oysa çevrelerinde çok fazla Maltepe böcek ilaçlama firması olmasına rağmen. Taleple orantılı olarak fazlaca ilaçlama firmasının bu bölgede olması demek insanların onlardan verimli olarak faydalandığı anlamına gelmez. Maltepe böcek ilaçlama servisi ile çalışmak yerine insanların halen kendilerinin ilaçlama yapılmaya çalışıyor olması sağlık sorunlarına bir de zehirlenme riski ekleyecektir.

Tabi ilaçlama sektöründe amaçları sadece para kazanmak olan ve ne yazık ki sizlerin sağlığını hiç önemsemeyen firmalar da mevcut. Biz bunlara merdiven altı firmalar diyoruz. Eğer bir Maltepe böcek ilaçlama şirketi ile anlaşmak üzere iseniz o firmanın mutlaka resmi belgelerini görmek isteyiniz. Hatta ruhsat kontrolü yapma şansı vermeyen firmalara ilaçlama yaptırtmayınız. Maltepe böcek ilaçlama firmaları ruhsatlı olması durumunda Sağlık Bakanlığı tarafından denetleniyor olacaktır. Bu nedenle de kullandıkları ilaçlardan diğer ilaçlama malzemelerine kadar pek çok gerekliliği de sağlıyor olacaklardır. Ayrıca Maltepe böcek ilaçlama servisleri son derece uzman kişilerle çalışıyor olacağından yapacakları uygulamalardan başarılı sonuç elde etmek de sıradan olacaktır.

Bir Maltepe ilaçlama firmasının çalışanlarının yeterliliği elde edilecek sonucu doğrudan etkileyecektir. Böcekleri birbirinden ayırt edebilecek kadar konuya hakim olan ve hangi böcek türüne hangi ilacı ya da ne kadar oranda uygulamasını biliyor olacaklar ki bu da böcek ilaçlama Maltepe için ne kadar önemli anlayabiliyoruz. Bizler de tamamen uzman bir kadro kurduk ve 7/24 saat çalışarak İstanbul genelinde garantili ilaçlama yapıyoruz. Günün her saatinde aktif olarak hem sizlerin hem de görülen böceklerin durumuna göre belirleyeceğimiz saatlerde uygulama yapabiliyoruz. Nisan İlaçlama olarak ana hedefimiz en kaliteli ilaçlama işlemini en uygun fiyatlarla yaparak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini elde etmek. Bu arada hatırlatmamız gereken ana konu ise İstanbul genelinde sabit fiyatlarla ilaçlama yapıyor olmamızdır. Kalite ve fiyat hiç bu kadar birbirine yaklaşmamıştı.

Haşere Talep Formu