Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanlar kır alanlarına akın etmeye başladı. Bu durumda kulağakaçan böceğinin olası zararları da açığa çıkmaya başladı. Bu canlı genel olarak akrebe benzer ama renk olarak farklıdır. Üzüm asmalarında çok ciddi oranda görülürler. Hem etçil hem de otçul canlılardandır. Kulağakaçan ilaçlama yapılmaması durumunda da onlardan kurtulmak olanaksızdır. Peki, bu böcek gerçekten de kulağa kaçar mı? Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır olacaktır. Genelde insanların tüketecekleri gıda ürünlerine temas ederek hastalık yayabilecekleri için mutlaka kulağakaçan ilaçlama yapılması gerekir. İnsanlara genelde temas etmeyen bu canlı gıda ürünleri ile birlikte eve girmesi durumunda belki insana temas edebilir. Bunun dışında insana direkt zarar vermesi pek görülen bir durum değildir.

Kulağakaçan ilaçlama işlemi uzmanları tarafından yapılmalıdır. Çünkü gıda ürünleri üzerinde yapılacak olan bir hatalı ilaçlama o gıdayı tüketenler bakımından çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle de kulağakaçan ilaçlama firmaları yardımı ile uygulama yapılması çok önemlidir. Ama biliyoruz ki bazı ilaçlama firmalarının yapacakları uygulama ile bireysel ilaçlama yapmanın arasında pek fark olmamaktadır. Her ikisi de kulağakaçan ile mücadele konusunda sınıfta kalmaktadır. O zaman şunu belirtmeliyiz. Mutlaka kulağakaçan ilaçlama şirketi kesinlikle resmi belgeli olmalı. Böylece sağlık kurumlarının denetiminde olduğundan emin olabiliriz. Hatta Bakanlık onaylı ilaçlar kullandıklarından da emin olabiliriz. Bununla birlikte ruhsatlı olan kulağakaçan ilaçlama servisleri tüm haşereleri yok edebilecek yeterliliğe sahip ekipmanlar kullanırlar.

Kulağakaçan ilaçlama işlemlerini yapacak olan personelin yeterliliği de yapılacak uygulamanın sonucunu doğrudan etkileyecektir. Bir ilaçlama firmasının yeterliliğini anlayabilmek için de o firmanın sunacağı referanslar ile görüşmekte yarar var. Hatta yüz yüze görüşmek gerekir. Bu aşamada bizlerle irtibata geçmenizi öneriyoruz. Çünkü firmamız 7/24 saat kulağakaçan ilaçlama yapıyoruz. Hem de bunu garantili bir şekilde yapıyoruz. Bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Nisan Böcek İlaçlama olarak en kaliteli ilaçlama hizmeti vermeye çalışıyoruz ancak bunu da en uygun fiyatlarla yapmaya çalışıyoruz. Bizler İstanbul’un genelinde hizmet verirken sabit fiyatları güdüyor olmanızı da belirtmek isteriz. Kulağakaçan ilaçlama servisi arayışlarınız bizimle birlikte son bulacak.

Haşere Talep Formu