Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemizin tecrübeli kadrosu, ilaçlama elemanlarının önemi ortaya koyarak mesleki eğitimlerden geçmiş, kadrolu, sertifikalara sahip personeller çalıştırmaktadır. Alanında uzman ziraat mühendislerimiz, ziraat teknikerlerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı birinci sınıf kalitede ruhsatlı ilaçlarımızla ilaçlama sektörünün öncüsü olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyetini de ilkemiz kabul ederek ekonomik fiyatlarımız ile Nisan ilaçlama Küçükçekmece böcek ilaçlama ve Küçükçekmece fare ilaçlama şubemiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Küçükçekmece böcek ilaçlama firması olarak Küçükçekmece ilçesinde birçok hastane, okul, spor salonu, işyeri, site, daire, bahçe, gibi birçok iç ya da dış alanda sürekli hız kesmeksizin hizmet veriyoruz.

Küçükçekmece fare ilaçlama olarak şirket politikamız, uygun fiyat ve kampanyalar oluşturarak her haneye girerek hizmet oluşturmaktır. Kalitemizden ve hizmetimizden herkes faydalansın istiyoruz.

7 gün 24 saat telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve internet sitemizdeki talep formumuzdan her türlü böcek ve fare şikayetlerinizi yazıp bizlerden bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Küçükçekmece ilaçlama servisi yerine kendileri ilaçlama yapmaya kalkanların ana amacı daha az maliyetle böcek ve farelerden kurtulmak. Aslında biraz da işlemi kolay görmek. Oysa bunlar kesinlikle doğru değildir. Bunun nedeni haşereleri tanımayan ve ilaçlama yöntemlerini bilmeyen birinin yapacağı Küçükçekmece böcek ilaçlama işlemi tek seferde sorunları çözmeyecek. Devamlı bu sorun tekrar edilecek. O zaman da hem maliyet artacak hem de iş gücünüz artacak. Ama Küçükçekmece ilaçlama hizmeti alınırsa tek seferde haşere ve kemirgenlerden kurtulmak mümkün olacak ve daha az maliyet ve daha az emek harcanmış olacak. Bununla ilgili  başka bir konunun daha altını çizmek istiyoruz. Böcek ilaçlama Küçükçekmece servisi ararken ruhsatsız bir merdiven altı firmaya da yem olmayın. Onların yapacakları ilaçlama da bireysel ilaçlamada olan kadar katkı sağlayarak sorununuzun kesin çözümü gerçekleşmez.

Haşere Talep Formu