İstanbul’un bazı bölgeleri vardır ki şaşılacak derecede ilaçlama gerekliliği duyar. Haşerelerden yana ciddi sorunlar yaşarlar ve buna rağmen halen hatalı böcek ilaçlama işlemleri ile anılırlar. Mesela Kağıthane bunlardan birisidir. Nedensiz bir şekilde Kağıthane sakinleri böceklerden kendi yöntemleri ile kurtulabileceklerini düşünürler ve kendileri ilaçlama yaparlar. Son dönemlerde Kağıthane böcek ilaçlama işletmelerinden destek alma oranında artış görülse de olması gerekene yaklaşamadı bile. Burada Kağıthane böcek ilaçlama firması yardımı almak yerine bireysel ilaçlama yollarına başvurmanın tek nedeni maddi beklentiler olabilir. Bireysel ilaçlamaların maliyetinin daha düşük olduğu görüşü hakim. Ama gerçekler öyle değil. Çünkü Kağıthane böcek ilaçlama şirketi tek seferde böceklerden arınmayı sağlayacakken bireysel ilaçlamalarda uygulama sayısı artacaktır.

Her uygulama yeni maliyet ve yeni risk. Kağıthane böcek ilaçlama şirketleri seçmek de oldukça önemli bir mevzuu. Mesela resmi belgeli olmayan bir işletmenin yapacağı ilaçlama ile böceklerden kurtulmak imkansızdır. Mutlaka firmanın ruhsatlı olması gerekir. Çünkü ruhsatsız KAĞITHANE BÖCEK İLAÇLAMA servisi sadece para kazanmayı düşünür ve bu doğrultuda maliyet düşüşü sağlamaya çalışır. Memnuniyet ile ilgilenmez. Ama resmi belgeli olan Kağıthane böcek ilaçlama firmaları önceliği kişinin sağlığının korunmasına ardından da böceklerle mücadele yöntemlerine verir. Ayrıca ruhsatlı olan böcek ilaçlama Kağıthane firması Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanırlar. Bunlar böcekler ile mücadele kapsamında olmazsa olmaz gerekliliklerdendir. Kimse böceklerden kurtulmak isterken ilaçtan zehirlenmek istemez.

Tabi bir ilaçlamanın en önemli unsurlarından birisi de uygulamayı yapacak olan personelin böcek ilaçlama konusunda yeterliliğidir. Özellikle İstanbul Avrupa Yakası böcek ilaçlama işlemi yapılıyorsa personel yeterliliği ayrıca bir değerlendirilmeli. Kağıthane böcek ilaçlama servisleri seçiminde referanslar ile görüşme yapmak alınacak kararı da oldukça etkileyecektir. Bizler alanında uzman ziraat teknikerleri ile İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek ilaçlaması yapıyoruz. Hem de mutlak memnuniyet ilkesi ile çalışmaktayız. 7/24 saat aktif çalışan firmamızdan yardım almak için bizleri istediğiniz an arayabilirsiniz. Nisan İlaçlama ruhsatlı bir firmadır ve standartlara uygun ekipmanlar kullanarak ilaçlama yapar. İstanbul genelinde de sabit fiyatlarla ilaçlama yapar. İstanbul ilaçlama firması arıyorsanız artık bizleri arayacaksınız. Kaliteli hizmeti de uygun fiyatlarla alacaksınız.

Haşere Talep Formu