Kadıköy böcek ilaçlama servisi olarak, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile her geçen gün gücümüze güç katarak yıllarca müşteri memnuniyetini ve halk sağlığını ön planda tutuyoruz.

Kadrolu, gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalı personellerimizin iş güvenliği alanında edindikleri bilgilerle daha güvenli ilaçlamalarla mutlu müşteriler yaratmaya devam ediyoruz.

Kullanılan biyosidal ürünlerimiz WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından önerilen Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış, insan sağlığına ve çevreye zararı olmayan önerilen insektisitlerdir.

Kadıköy ilaçlama olarak en uygun fiyatlarımız ve kampanyalarımızla Kadıköy ilçemizin her sokağına kadar ulaşarak profesyonel ilaçlama yapmayı sürdürüyoruz

Her türlü haşere ve kemirgen şikayetlerinizi ziraat mühendislerimiz kontrolünde 7/24 telefon numaralarımızdan veya internet sitemizin talep formundan bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.

Böcek ilaçlama, Kadıköy için ne kadar önemli ise İstanbul’un tüm ilçeleri için de o kadar önemlidir.Sadece haşereler için değil aynı zamanda Kadıköy  fare ilaçlama için de Kadıköy pire ilaçlama için de aynı itinayı göstermek gerekir. İlaçlama uzmanların yapacağı ilaçlama alınacak sonucu da pozitif yönde etkileyecektir. Ama bu bu firmaların da bazı şartları sağlaması gerekir. Anlaşma yapılacak olan Kadıköy ilaçlama şirketi ruhsatlı ise beklenen sonuçları verebilir. Bu durumda da anlaşma öncesi ilgili ilaçlama firmasının resmi belgelerini görmek en akıllıca davranış olacaktır. Ama eğer Kadıköy ilaçlama firması ruhsatlı değilse bireysel ilaçlamada da olacağı gibi olumsuz sonuçlar alınacaktır. Resmi belgeli firmaların sağlık kurumları tarafından onaylanmış olan biyosidal ürünler kullanıyor olması da tercih için ana sebeplerden birisidir. Hatta standartlara uygun ekipmanlar kullanıyor olmaları da böcek sorununu gidermek adına önemli bir etmen.

 

KADIKÖY FARE İLAÇLAMA

Fare ilaçlama işleminin belirli bir plan ve program dâhilinde yapılması gereklidir. Bazı fare ilaçlama firmaları plan ve program yapmadan sadece ilaçlama uygulamasını işleme almaktadır. Malesef bu tür ilaçlama şirketleri haşere ve kemirgenler konusunda müşterisine istediği sonucu verememektedir. Şayet ilaçlama işlemiyle alanlarınızdaki sorunlardan kurtulmak ve kalıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız profesyonel düzeyde hizmet veren ilaçlama servisleri ile iletişime geçmelisiniz. Çok fazla tercih edilen isimler arasında yer alan Kadıköy fare ilaçlama servisi kesin sonuç üreten ve kaliteli çalışmalara imza atmaktadır. Kadıköy fare ilaçlama firması tarafından gerçekleştirilen ilaçlama işlemleri ile her zaman garantili sonuçları sizlerle paylaşmaktadır. Kadıköy fare ilaçlama şirketi en etkili ve kaliteli ilaçlama tekniklerini kullanıma almaktadır.

Alanlarınızdaki fare kemirgenleri canınızı mı sıkılıyor? Farelerden en kısa zamanda kurtulmak isteyenlerdenseniz eğer doğru adrestesiniz. Fare ilaçlama şirketi sayesinde mekânlarınızdaki tüm fare ve kemirgenlere karşı çözüm üretebilirsiniz.

Her türlü mekânınızda ( ev, daire, bahçe, iş yeri, ofis, cafe, lokanta, bodrum vb.) en uygun fiyatlarla Kadıköy’ün her mahallesine 7/24 istediğiniz vakit fare ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

Sektörde ki başarısı ile tanınan Kadıköy fare ilaçlama servisi modern ilaçlama yöntemlerini en yeni nesil alet ve ekipmanlarla yapmaktadır. Özellikle kemirgenler fare istasyonları aracılığı ile yok edilmektedir. Tek bir ilaçlama uygulamasında bile kesin sonuçlar almanıza fırsat tanıyacak olan fare ilaçlama Kadıköy dar alanlarda ki fareleri bile büyük bir ustalık ile yok etmektedir.

Fareleri yok etmek için en etkili yöntemlerden birisi de kemirgen istasyonlarıdır. İç mekan ve dış mekanlarınızdaki görünmeyen yerlere bırakılan ve içindeki ilacı dış ortama karşı koruyan istasyon kutuları alanlarınızda bulunan fareleri çekerek ilaç ile buluşmalarını sağlar.

Profesyonelliği ile ön plana çıkan fare ilaçlama şirketi Kadıköy kadrolu, iş güvenliği alanında eğitimlerini almış, sertifikalı personeller ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Fare sorununa karşı ilk seçiminiz olacak Kadıköy fare ilaçlama şirketi, 7/24 hizmet vermektedir. Fare ile göz göze kalınması durumunda Nisan ilaçlama şirketini arayarak ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekibimiz çağrı talebinizin ardından hemen kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Tek bir ilaçlama ile etkili sonuçlar sağlayan Kadıköy fare ilaçlama şirketimiz ekonomiktir.

İlaçlama işlemi sırasında kullanılan fare biyosidal ürünlerinin insan sağlığına ve doğaya herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Sağlık Bakanlığı Onaylı ruhsatlı fare ilaçları kuytu ve karanlık bölgelerde ki fareleri bile tek sefer de yok etmektedir.

Haşere Talep Formu