GÜMÜŞ BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

GÜMÜŞ BÖCEĞİ NASIL YOK EDİLİR?

Gümüş böceği nasıl yol edilir? İlaç türleri seçimi burada çok etkilidir. Hem sıvı uygulama hem de jel uygulama birlikte yapılması bizim şirket anlayışımızca çok önemlidir. Ziraat mühendislerimizin uzun yıllardır tecrübelerinden kaynaklanan ilaç seçimleri ile gümüş böceğine anında etki eden ilaçlar seçilmektedir. Kokulu, kokusuz, karışım ve jel ürünler ULV uygulama alanın gümüş böceği yoğunluğuna göre alanlara uygulanır.

Gümüşçün Böceğinden En Kısa Sürede Kurtulmak İçin Hemen Arayın!

Genellikle baza içlerinde, makine üstlerinde, banyo duşa kabin içlerinde görülen gümüş böcekleri neme yakın alanlar tercih ederler. Gümüş böceği nasıl yol edilir? Hedef alanların bilinmesi ve bu alanların ilaçlanması sorunu daha kolay çözülmesine olanak sağlıyoruz. Uzun ince gri renkli gümüş böcekleri nemli alanları çok sevdiğinden dolayı banyo, mutfak, rutubetli alanlar, tuvalet giderleri, duvar kâğıtları gibi yerleri barınma için tercih eder. Çürümüş ahşap kısımlara yumurtalarını bırakır.

Gümüşçün – gümüş böceği nemli ortamları seven, hızlı üreyen ve zor öldürülen böceklerdir. Genelde mutfak ve banyo  gider boruları aracılığı ile başka bir evden başka bir eve geçerler. Bu nedenle de oldukça pis ve mikrop taşıyan canlılardır.

Yapılacak olan ilaçlama yönteminde gümüş böceği duvar çatlağı gibi bazı alanlarda yumurtasını bırakıyor olması bilinmeli ve ilaçlama bu bilgi dâhilinde gerçekleşmelidir. Gümüş böceği nasıl yol edilir? İlaçlama uygulanılan işlem ulaşılması zor alanlara bile etki etmeli ve alandaki tüm haşere sorunlarından kurtulmayı sağlamalıdır. Bununla birlikte gümüş böceği ilacı Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlar olmalıdır. Yoğunluğa bağlı olarak seçilen biyosidal nem böceği ilaçları sıvı kokulu, sıvı kokusuz ya da etkili gümüş böceği jel ilacı olarak eğitimli personellerce alanın her yerine uygulanmalıdır.

Tüm böceklerde olduğu gibi gümüşçün böceğinde de basit, şahsi ilaçlama uygulamaları yerine gümüşçün böceği ilaçlama şirketlerinden profesyonel yardım almak en doğru olandır.

 

EV TAHTAKURUSU

Evde tahtakurusu haşeresinin var olduğunu anlamanın en önemli yollarından biriside çarşaflarınız, yatak odası takımınızın, mobilyalarınızın üzerinde bıraktıkları dışkılardır. Bu dışkıların rengi siyah ve kahverengi arasında değişebilir. Gözenekli olmayan yüzeylerde tahtakurusu dışkılarını yani siyah noktaları görmek mümkün olabilir. Detaylı ilaçlama ile…

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA SERVİSİ

Yataklarda tahtakurusu görüldüyse ya da vücudunuzda geniş alana yayılmış kırmızı böcek ısırığı görüntüsü varsa mutlaka tahtakurusu ilaçlama yardımı almanız gereklidir. Çünkü çok çabuk çoğalan tahtakurusu yatağınızın iç kısımlarına kadar girecek be kontrolü daha zor olacaktır. Tahtakurusu ilaçlama servisi bu böceğe…

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA NASIL YAPILIR?

Genel olarak sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan tahtakurusu ilaçlamalarında kullanılan ilaçlar insan sağlığına, diğer canlılara ve çevreye zarar vermemelidir. Tahtakurusu ilaçlama nasıl yapılır? Genel olarak yataklarda koltuklarda görülen tahtakuruları için yatağın her tarafı ULV uygulama ya da basınçlı ilaçlama makinesi ile…

 

Haşere Talep Formu

 

 

Yorum Kapalı.

Arayın