İstanbul’un en kutsal ilçelerinden sayılır Eyüp. Ama sadece manevi güzellikleri ile anılmıyor son zamanlarda. Ne yazık ki böceklerle başı dertte olan bir bölge. Özellikle de yaz aylarının gelmesi bu sorunu biraz daha öne çıkartıyor. Böcek ilaçlama ihtiyacı en fazla olan ilçelerden olmasına rağmen hatalı ilaçlamaların da en fazla görüldüğü yerlerden birisi olması ne kadar da ilginç. Oysa çok kaliteli Eyüp böcek ilaçlama şirketleri mevcut. Gerçi Eyüp böcek ilaçlama firmaları olsa ne olacak? Herkes halen kendi yöntemleri ile ilaçlama yapmaya kalkıyorlar. Oysa böceklerin sağlık adına ne denli zararlı olduğunu bilseler asla buna yaklaşmazlar. Bizler ise sadece anlık etki gösteren böceklere karşı mücadele ediyoruz.

Böcek ilaçlama Eyüp için de çok önemli diğer bölgelerimiz için de. Ancak Eyüp böcek ilaçlama ihtiyacı daha fazla olan ilçelerden olunca bizim de örneğimiz bu doğrultuda oluyor. Zaten halkın bu ihtiyacı nedeniyle Eyüp böcek ilaçlama şirketleri açısından daha fazla tercih edilen bir bölge. Ama bu ihtiyacı kendi menfaatine çevirmek isteyenler de yok değil tabi. Yani merdiven altı Eyüp böcek ilaçlama servisleri. Bu tür işletmeler sadece kazanç elde etmek için uygulama yaparlar ve onlar için sizin böceklerden kurtulmanız fazla önem taşımaz. Bu durumda daha ucuz diye ruhsatsız bir Eyüp böcek ilaçlama firması ile anlaşırsanız elde edeceğiniz sonuç ne yazık ki hüsran olacaktır.

Bir firmanın ruhsatlı olması neden bu kadar önemlidir? Sonuçta ana hedef böceklerden kurtulmak öyle değil mi? Bu ise doğru yöntem, doğru ilaç ve doğru malzeme ile olur. Avrupa Yakası böcek ilaçlama firmaları daha kalabalık ortamlarda uygulama yapacağından bu konuda daha dikkatli olmaları gerekir. Ruhsatlı firmalar Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları standartlara uygun ekipmanlar ile uygularlar. Uygulayanlar da tamamen uzman ziraat teknikerleridir. Bizler de Nisan İlaçlama olarak 7/24 saat Eyüp böcek ilaçlama yapan bir firmayız. Üstelik uygun fiyatlarla kaliteli hatta garantili ilaçlama yapıyoruz. İstanbul genelinde faaliyet gösteren işletmemizden bilgi almadan başka bir Eyüp böcek ilaçlama şirketi ile görüşmemenizi şiddetle öneriyoruz. Böcek mücadelesi konusunda eğitimli ekibimiz aramanızı bekliyor.

Haşere Talep Formu