Esenler ilesi İstanbul’un gelişen ilçelerinden birisi olmakla birlikte zararlı haşerelerin de çok yoğun bir şekilde görüldüğü ilçelerden birisi. Ciddi sağlık sorunlarına sebep olan haşerelerden kurtulmak için Esenler ilaçlama yapanların yaptıkları hatalar nedeniyle fazlaca sağlık sorunu görülen bir ilçe. Ama nedense bu Esenler ilçesinde bireysel ilaçlama yöntemleri oldukça fazla görülüyor. Ama sıradan kalitesiz ilaçlar ile yapılacak uygulamaların sonuçları o kadar ağır oluyor ki. O nedenle Esenler ilaçlama firması desteği alınması gerekiyor diyoruz. Bizim sıklıkla kullandığımız ya da özellikle yaz aylarında reklamların ana malzemesi olan ilaçlarla ilgili Kanada’da bir araştırma yapılmış ve baş ağrısı ile başlayan ölüme kadar erişen sağlık sorunlarına yol açabildikleri tespit edilmiş. Böyle bir durum varken insanlar neden Esenler ilaçlama şirketi ile çalışmak istemezler.

Esenler ilaçlama şubemiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlar, son teknolojik ilaçlama makineleri kullanılarak kaliteli, kesin ve garantili hizmet sunarak mutlu müşteriler yaratıyoruz.

Esenler böcek ilaçlama ve Esenler fare ilaçlama servislerimiz, Esenler ’in tüm semt, mahallelerinde ve otogar genelinde kadrolu ve sertifikalı ilaçlama personellerimizin ziraat mühendislerimiz denetiminde en etkili, güvenilir biçimde ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama sonrası bütün gerekli belgelerimiz siz müşterilerimize verilecektir

Biyosidal uygulama sertifikalı deneyimli ilaçlama ekip elemanlarımızın iş güvenliği hakkında eğitimlerini vererek sizlere daha güvenli bir ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

En uygun fiyat ve kampanyalarla siz değerli müşterilerimize ekonomik olarak hizmet sunuyoruz.

Nisan İlaçlama Esenler firmamızı 7/24 telefon hatlarımızdan veya internet sitemizdeki istek formumuzdan alanlarınızda bulunan her türlü böcek ve fare şikayetleriniz için bilgi sahibi olabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Haşere Talep Formu