İlaçlama için seçtiğimiz yeni nesil ilaçlama makinelerimizle her türlü böcek ve fare şikayetleriniz daha kesin ve güvenilir ilaçlamalar ortaya koyulabiliyor. İç ilan, ortak alan ve dış alanlarınızda istenmeyen haşerelerin kontrolü hızlı ve kesin olarak sağlanıyor. Bayrampaşa haşere ilaçlama servisi olarak Bayrampaşa ilçesinin her yerine anında ilaçlama hizmetimizi göndererek sorunlarınızdan en garantili şekilde kurtarıyoruz.

Nisan ilaçlama şirketi Bayrampaşa böcek ilaçlama ve Bayrampaşa fare ilaçlama şubemizde kullandığımız biyosidal (kokulu, kokusuz, jel, fare) ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlar, böcek ve fareler üzerinde en etkili, kaliteli, kesin ve garantili sonuçlar ortaya çıkaran insektisitlerdir.

Kullanılan ekip ve ekipman kadar ilaçlama personelin de eğitimli ve deneyimli olması da çok önem sarf eder. Ziraat mühendislerimiz tarafından kontrol edilen sertifikalı, kadrolu, iş güvenliği alanında gerekli eğitimlerden geçmiş personellerimizle güven veren bir ilaçlama sağlıyoruz.

Bayrampaşa böcek ilaçlama şirketi olarak kampanyalarımız ve uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize ekonomik bir ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

7 gün 24 saat istediğiniz an, telefon hatlarımızdan yaşadığınız alanlarınızdaki her türlü böcek ve fare şikayetleriniz için bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Bir ilaçlama işleminden maksimum katkı sağlayabilmek için o ilaçlamayı gerçek uzmanların yerine getirmesi gerekir. Bu tür ziraat teknikerleri de genellikle resmi yollarla kurulmuş olan Bayrampaşa ilaçlama firmaları bünyesinde çalışırlar. Bizler de en profesyonel kişilerle çalışan ve günün her saati 7/24 saat aktif bir firmayız. Böcek ilaçlama Bayrampaşa işletmesi olarak biliniyoruz ama bizler İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz için ilçe farklılığına göre ayrı ücret beklentimiz de yoktur. Üstelik bizler garantili ve kaliteli ilaçlama yapıyoruz. Sağlığınızı önemseyen bir Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak bizleri istediğiniz an arayabilirsiniz. Maksimum memnuniyet ilkesi ile çalışan firmamızın ana hedefi en kaliteli ve garantili ilaçlama hizmetini en cazip fiyatlarla vermektir. Arayın ve böceklerden kurtulun.

Haşere Talep Formu