Banyo böcekleri genel olarak şunlardır; gümüşçün böceği, gri böcek, kahverengi böcek, hamam böceği, kalorifer böceği ve sinek. Banyo veya mutfakta yalnızca bir tane kalorifer böceği ya da diğerlerinden görülmesi durumunda daha da üremelerine engel olmak içi banyo böceği ilaçlama servisinden yardım alınması gereklidir.

Kısa Sürede Banyo Böceklerinden Kurtulmak İçin İstanbul İçi Her İlçeye Sabit Ücretlerimizi Öğrenmek ve Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!

Kokusuz, kokulu hem de jel uygulama ile hedef noktalara etken maddeleri tarafımızca belirlenmiş ilaçlar alanlara uygulanır. Banyolarda alanların geneline yayılabilen banyo böcekleri için etkili ilaçlama uygulaması yapmak şarttır.

Banyo böcekleri banyolarda uzunca süre kalabilir. Çürümüş ahşap kısımlara girerek yavrularını yumurtalarını bırakabilirler. Bu da sonrası için sorun oluşturur. Bu sorunun çözümü için etkili etken maddeli ilaçların bu bölgelere uygulanması gerekir. Alanında uzman personellerce kullanılan makinelerinde etkisiyle hedef alanlar ve hedef haşereler üzerinde tam sonuç sağlanır.

Eczane gibi yerlerden alınan etki maddesi bilinmeyen ilaçlar sağlık için çok zararlıdır. Sonrasında yıllar geçtikçe kendisini belli ederler. O yüzden bireysel olarak bu ilaçlamalar profesyonel firmalara bırakılmalıdır. Maddi açıdan yarar sağlar düşüncesiyle hem sonuç alınamayacak hem de sağlığınızdan olacaksınız. Bu yıllar geçtikçe şirketimizin tecrübeleri ve bilgileriyle sabitlenmiştir.

Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ziraat mühendislerimizce seçilerek alanlara uygulanması kontrollü sonuçlar doğuracaktır. Bizlerle iletişime geçerek ilaçlama talebi oluşturabilirsiniz.

Sulu alanlara ihtiyaç duyan banyo haşereleri çok çabuk ürerler. Banyo böcekleri tuvalet ve mutfak giderlerinden geldikleri için ev ve iş yerlerinin nemiyle gizli kuytu köşelere girerler. Gider böcekleri suyu çok sevdiğinden ötürü alınan sıcak duşla bir araya gelince üreme ortamı onlar için sağlanır. Bu zararlılardan kurtulmak için ise kesinlikle ilaçlama yapılması gereklidir.

İlaçlama anında Banyo böcekleri kokulu sıvı ürünler, kokusuz sıvı ilaç, jel ilaçlar zararlıların biyolojisine göre ziraat mühendislerimizin belirli miktarlarda ev ve iş yerlerine uygulanacak şekilde hazırlanır. Böylelikle bu haşere ilaçlarının etken maddeleri hedef zararlı için seçilerek daha garantili sonuçlar doğurur. Bu da hem biyosidal üründen tasarruf hem de banyo böceğinin kontrolünün en kısa sürede kontrol altına alınması sağlanır.

 

GÜMÜŞÇÜN BÖCEĞİ KALORİFER BÖCEĞİ HAMAM BÖCEĞİ

 

Haşere Talep Formu