Uygun fiyatlar ve kampanyalarımız ile Avcılar böcek ilaçlama firması ve Avcılar fare ilaçlama firması olarak  iç mekanlar, ortak alanlar ve dış mekanlarınızda ziraat mühendislerimiz kontrolünde ilaçlama hizmetini ekonomik olarak sunuyoruz. Hem uygun fiyat politikamız hem de kaliteli hizmetimizi 7/24 istediğiniz gün ve saatlerde gerçekleştirip arkamızda mutlu müşteriler bırakıyoruz.

Kullandığımız yeni nesil ilaçlama ekipmanları ve Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlarımızla daha kesin sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte Avcılar böcek ilaçlama şirketi deneyimli, kadrolu ve ilaçlama hakkında gerekli eğitimlerden geçmiş personellerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Şirket çalışanlarımız iş güvenliği hakkında alınan eğitimlerden geçerek sizlere daha güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Nisan İlaçlama şirketi Avcılar böcek ilaçlama, Avcılar fare ilaçlama ve Avcılar pire ilaçlama firmamızın 7/24 sizlere hizmet sunmasını istiyorsanız; internet sitemizde bulunan talep formundan ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir ilaçlama uygulamasından maksimum katkı sağlayabilmek için o ilaçlamayı alanından uzman ekip personellerinin yerine getirmesi gerekir. Bu tür ziraat teknikerleri de genellikle resmi ruhsatlı yollarla kurulmuş olan Avcılar ilaçlama firmaları bünyesinde çalışırlar. Bizler de en profesyonel kişilerle çalışan ve 7/24 saat aktif bir firmayız. Böcek ilaçlama Avcılar işletmesi olarak biliniyoruz ama bizler İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz için ilçe farklılığına göre ayrı ücret beklentimiz de yoktur. Üstelik bizler garantili ve güvenilir ilaçlama yapıyoruz. Sağlığınızı önemseyen bir Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak bizleri günün her saatinde istediğiniz an arayabilirsiniz. Maksimum memnuniyet ilkesi ile çalışan pire ilaçlama Avcılar firmamızın ana hedefi en kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla vermektir. Arayın ve böceklerden kurtulun.

Haşere Talep Formu