Ağaç kurdu diğer bir ifadeyle tahta kurdu genelde mobilyalara zarar vermekle bilinirler ve onları görmek çok olası değildir. Baş kısımları siyak gövdeleri kahverengi olan bu canlının varlığından emin olmanın birkaç yolu vardır. Bu durumlardan sadece biri ile karşılaşılsa bile mutlaka ağaç kurdu ilaçlama yapılması gerekir. Bu durumlardan birisi mobilyalardaki küçük deliklerdir. Özellikle mobilyaların göz önünde olmayan gizli köşelerinde küçük delikler varsa bilin ki ortamınızda haşere var ve ağaç kurdu ilaçlama yaptırmanız gerekiyor. Bir de mobilyalarınızın alt taraflarında her gün temizlemenize rağmen ahşap tozları ile karşılaşıyorsanız yine bir ağaç kurdu ilaçlama firmasının kapısını çalmanızda yarar var. Bir de gecenin ilerleyen saatlerinde mobilyalarınızın kemirildiğine dair sesler duyuyorsanız yine ağaç kurdu ilaçlama şart olacaktır.

Görüldüğü üzere ağaç kurdunu direkt göremiyoruz ama emarelerinden yola çıkarak ilaçlama yapmamız gerektiğini anlayabiliyoruz. Bu kadar gizli olan bir zararlıyı kendiniz ilaçlama yaparak yok edebilir misiniz? Tabi ki bu mümkün değil. Mutlaka iyi bir ağaç kurdu ilaçlama şirketi ayarlamanız gerekiyor. Bu alanda uzman olması da çok önemli tabi. Her ilaçlama firmasının ağaç kurdu ilaçlama konusunda yeterliliği olmayabilir. Bu durumda ağaç kurdu ilaçlama firmaları ararken nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklayalım. Tabi ki bu firmanın resmi kurulmuş ruhsatlı bir firma olması gerekiyor. Her ilaçlama işleminde olduğu gibi öncelik ruhsatlı ağaç kurdu ilaçlama servisleri yardımı almak olacaktır.

Ruhsatlı olan bir ağaç kurdu ilaçlama servisi hem sağlık kurumlarının denetiminde olan ilaçları kullanırlar hem de standartlara uygun ekipmanlar kullanırlar. Ayrıca firmanın 24 saat çalışıyor olması gerekir. Çünkü AĞAÇ KURDU İLAÇLAMA işlemleri gecenin ilerleyen saatlerinde yapılmalı ki beklenen etki görülebilsin. Bizler de 7/24 saat hizmet veren bir ilaçlama firmasıyız. Üstelik en uzman ziraat teknikerleri ile çalışıyoruz. Böylece hayatınız haşere kabusu olmaktan kurtuluyor. Nisan Böcek İlaçlama olarak kaliteli ve uygun hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bizleri günün istediğiniz saatinde arayın ve ağaç kurdu ilaçlama hizmeti alın. Kaliteli ve uygun fiyatlı ilaçlama hizmetimizi İstanbul geneline yaymış durumdayız. Üstelik de her ilçede aynı fiyat ilkesi ile çalışmaktayız. Bizleri arayın ve ağaç kurdu illetinden kurtulun.

AĞAÇ KURDU İLE MÜCADELE

Ağaç kurdu ile mücadele diğer böceklere bakarak aslında daha zor bir mücadele gerektirir. Bunun sebebe ise tahta böceğinin tahta ya da ahşapların içerisinde yaşıyor olmasıdır. Yapı olarak güçlü olan bu ağaç kurdunun kolay kontrol altına alınamaması nedeniyle iyi bir ağaç kurdu ilaçlama şirketi desteği almak faydalı olacaktır.

Sertifikalı ve uzman bir ilaçlama şirketi bu konuda daha kapsamlı fikirler üreterek periyodik uygulamalarla da bu zararlıdan bütünüyle kurtuluş sağlayacaklardır. Tam tersi durumda yaşanan mekânlarda yer alan mobilyalar bütünüyle zarar görecek ve oluşan hasarlar ilaçlama bedelinden çok daha fazla olacaktır.

Tahta böceğinin kontrol altına alınması esnasında tahta, ahşap olan eşyaların (koltuk, masa, kapı, dolap vb.) bulunduğu birçok alanda ilaçlama yapılması gerekeceğinden korsan veya merdiven altı işletmeler olarak nitelendirilen bir ağaç kurdu ilaçlama servisi ile çalışmak insanlara çok yönlü zarar verecektir. Örneğin; ucuz diye bir firma ile çalışılması durumunda hem tahta böceği sorunu yok olmayacak hem de başka sağlık sorunlarına maruz kalma riski de oluşabilecektir.

Tahta kurdu mobilyaların içerisinde yaşıyorsa eğer varlıkları nasıl anlaşılacaktır? Ağaç kurdu olan bölgelerde tahtanın oyulmasıyla ortaya çıkan ahşap tozu görülecektir. Diğer taraftan da özellikle gece seslerinin duyulması bu böceklerin varlığının bir göstergesidir.

TAHTA KURDU İLAÇLAMASI

Tahta kurdu ilaçlaması zor bir uygulamadır. Bireysel yöntemlerle yapılması sizlere olumlu bir sonuç vermeyecektir. Sıradan ilaçlama uygulamaları alanlarınızda yaşayan diğer canlılara ve sizlere de zarar verecektir. Bu sebeple de bu zararlıdan kurtulmak için tahta kurdu ilaçlama firmalarından yardım alınması gerekmektedir.

Seçilen firmanın ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığının onay verdiği biyosidal ürünleri kullanıyor olmalıdır. Olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için çok ucuz tahta kurdu ilaçlama yapanların yalanlarına aldanmayınız. En doğru karar ise en makul fiyatlarla hizmet veren kaliteli  tahta kurdu ilaçlama şirketi ile çalışmaktır.

TAHTA KURDU İLAÇLAMA FİYATLARI

Bu zararlı mücadelesinde fiyatlandırma çok görecelidir. Bunun nedeni ise mekânda bulunan mobilya türüne veya mobilyanın fazlalığına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle tahta kurdu ilaçlama fiyatları konusunda araştırma yaparken öncelikle anlaşma yapılacak olan tahta kurdu ilaçlama firmasının sizlere sorduğu sorulara dikkat etmeniz gerekmektedir. Alanınıza uygulanılacak ilaçlama için sorulan soruların işlemin kaliteli ve kesin sonuca ulaşması için önemli olduğunu bilmeniz gerekmektedir. En doğru işlem en kapsamlı ilaçlamayı en uygun fiyatlarla uygulayan tahta kurdu ilaçlama servisi ile çalışmaktır.

NİSAN TAHTA KURDU İLAÇLAMA SERVİSİ

Bizler Nisan İlaçlama olarak tamamen sertifikalı ruhsatlı bir firmayız. Ekibimiz sadece tahta kurdu konusunda değil her türlü böcek ve kemirgen ile mücadele konusunda eğitimlidir. Hangi ortamda hangi uygulamanın yapılacağı konusunda sizlere en iyi desteği sağlayacaklardır.

İstanbul’un her noktasına en yeni ilaçlama ekipmanlarımız ile aynı kaliteli hizmeti sağlamak için 7/24 hizmet götürmekteyiz.

Haşere Talep Formu